2733
2734
عنوان

علاقه ب ی چیزی

171 بازدید | 31 پست

بچه ها اگه شما علاقه خیییلی زیاددی ب ی چیزی داشته باشین مثل طلا مانتو یا گوشی یا ساعت حاضرید واسش خرج اضافی کنید ک از نظر دیگران بیهوده تلقی میشه؟مثل عوض کردن کاور گوشی یا ساعت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لاک لاک لااااک

حاضرم ده ملیون هم بدم لاک بخرم

رخش گاری کشی میکند!..رستم، کنار پیاده رو سیگار میفروشد!..سهراب، ته جوب به خود میپیچد!..گرد آفرید از خانه زده بیرون!..مردان خیابانی برای تهمینه بوق میزنند!..ابوالقاسم برای شبکه ی سه سریال جنگی میسازد!..وای..موریانه ها به آخر شاهنامه رسیده اند...!  
2738
چرا من لاک دوس ندارم خیلی بده

وووییی من دیونه ی لاکم..همیشه ی خدا هم ناخنامو بلند نگه میدارم و سوهان میکشمو و مدلای مختلف لاک میزنم عشق میکنم باهاش

رخش گاری کشی میکند!..رستم، کنار پیاده رو سیگار میفروشد!..سهراب، ته جوب به خود میپیچد!..گرد آفرید از خانه زده بیرون!..مردان خیابانی برای تهمینه بوق میزنند!..ابوالقاسم برای شبکه ی سه سریال جنگی میسازد!..وای..موریانه ها به آخر شاهنامه رسیده اند...!  
[QUOTE=103016904]لاک لاک لااااک حاضرم ده ملیون هم ای عزیزم😍😍😍میدونم چ میگی ولی من همش عذاب وجدان ...

نه من پولامو جمع میکنم با همش لاک میخرم هی..جدیدا مصرف تمام لوازم آرایششمو به صفر رسوندم تا فقط بتونم لاک بخرم آخه خیلیم گرون شده  

وووییی من دیونه ی لاکم..همیشه ی خدا هم ناخنامو بلند نگه میدارم و سوهان میکشمو و مدلای مختلف لاک میزن ...

البته میدونی من بخاطر بچه داریو تمیزکاری خونه ناخونام خیلی قشنگه ها مربعی خیلی نازه ولی زود نرم میشه میشکنه مجبورم هی کوتاه کنم شاید اگه بلند کنم دوست داشته باشم منم

2706