2737
2734
عنوان

40 سااااااال اختلاف سنی!!!!

334 بازدید | 30 پست

من الان یه تاپیک خوندم که دختره گفته با یارو چهل سال اختلاف سنی دارن عاشقش شده😐😐😐😐

یعنی اصلا امیدوار شدم به خودمون 

باز ما سیزده سال داریم اون شبیه بیست و هشت نه ساله هاست منم شبیه بیست و پنج شیش ساله ها 

باز حداقل خوشتیپ هست بهم میخوریم وعضش خوبه همو دوست داریم اصلا برامون مهم نیست که چندسالمونه چون روحیمون باهم یکیه و علایقمون مشترک

به حق چیزای ندیده ونشنیده یاده سریال عاشقانه افتادم

شوگر ددی میخواید راحت باشید دیگه چرا اسمه عشق رو بهم میریزید:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخوای از خودت تعریف کنی لازم نیست کس دیگه ای رو بکوبونی😒

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2738
میخوای از خودت تعریف کنی لازم نیست کس دیگه ای رو بکوبونی😒

من از خودم تعریفی نکردم تو تاپیک قبلیمم که در این باره بود همین ده دقیقه پیش زدم همه حرفامو گفتم

یهو این تاپیک رو دیدم که موضوش با تاپیک قبلیم یکی بود جا خوردم!!

آقا نهایت ۲۰سال ۴۰سال خیلیههه

یعنی اگه دختره دهه۷۰باشه آقاهه دهه۳۰

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
از ماجرا که خبر نداری خواهر.چرا قضاوت میکنی😶

دیدم یه مورد این طوری 😐

خدا لعنت کنه این هرزه های خونه خراب کنو

یکی نیست به پدر ای اینا بگه پول ندارین بیجا می کنین

بچه پس میندازین که مثل انگل بچسبند به زندگی یه زن دیگه 

...       
از ماجرا که خبر نداری خواهر.چرا قضاوت میکنی😶

من خودم دیشب تو نی نی سایت یه دختره و پسره ای رو دیدم چقدر خوشتیپ و خوشگل بودن هر دوشون وقتی دختره گفت نه سال اختلاف سنی داریم جا خوردم چون انگار همسن بودن

2706