2737
2734

گفت جهیزیه هم بهت نمیدم اجازه عقدم نمیدم خودت برو دادگاه اجازه بگیر دیگه هم به هیچ عنوان کاری به کارت ندارم

بخدا موندم چیکار کنم هیچ جوره راضی نمیشه آخه چرا تو ایران به بچه هاشون حق انتخاب نمیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بعضی وقتا خونواده ها با اینکاراشون بدبخت می‌کنن بچه هاشونو 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731

دلیلش

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2738
چون از خودم خیلی بزرگ تره

چند سال فقط اختلاف سنی دارین 

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

ازدواج نکن

والا هرروز یکی تاپیک میزنه شوهرم فلانه و نمیتونم ب بابام بگم و طلاق بگیرم چون موافق ازدواج نبوده

مرد ها اگه حامی نداشته باشی هار میشن.

دو روزه اول عشقه بعدش برای همیشه نصف کس و کارت گم شدست

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
خب چرا راضی نیست به نظره من خوانوادتو فدای یه پسر نکن البته قطعان تو عاشقشی نمیتونی ازش دل بکنی  ...

عزیزم ی عمر حسرت عشقش تو دلش بمونه اونوقت بهتره بنظرت؟ 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706