2410
2553
عنوان

تو رو خدا کمک .....هفته ٢٢... کیسه آبم سوراخه . کسی تجربه ای داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100423 بازدید | 214 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جداً ؟ چقدر خوب ! نمیدونستم ، ممنون که گفتی ، ویتامین ث هم میگن خوبه ، راستی من یه وسواسی پیدا کردم ...

سلام اجی خوبی منم بچه هام دو قلو ان اخر ادرارم یه مایع سفید رنگ مثل اب ازم خارج میشه مثل شیر منم نینیام تو دو کیسه اب هستن تو رو خدا بگو چکار کنم امروز اینجور شدم ینی مشکلی هست 

2720

[QUOTE=39577751]معراجی جان سونویی که اومد خونه مایع رو ٧ نشون داد ، شوهرم جوابها رو برد پیش دکترم ، دکتر گفت خوب شد ...[/Q

فداتشم عزیزم الان داستان تلختو خوندم خیلی غصه خوردم برلت تو رو خدا با دل شکستت دو قلوهای منو دعا کن بخدا خسته شدم از اول بارداری لکه بیتی و خونریری الان هفته ده هستم یه نایعی بعد ادرارم رنگ شیر خارج میشه کلی امپول میزنم کلی شیاف استفاده میکنم اینم نگرانی جدیدمه تو رو خدا دعام کن من طاقتشو ندارم همین الانشم کلی از بین رفتم باور نمیکنی چقد گریه میکنم چقد التماس خدا میکنم همش این مدت دراز کشم خسته شدم 😭😭😭

ایسان جان چرا ناراحتی

اگر خدای ناکرده میموند و منگول میشد خوب بود؟

میموند و مشگل دار بود خوب بود

الانم جایی نرفته تحت تربیت مادر هستیه نگران نباش

و خوشحالی مادرش خوشحالش میکنه

حتما خدا میدونسته تو طاقت بچه ی مریض رو نداری که بردتش

دکتر من میگفت بچه ی سالم حتما میمونه و بچه های معیوب از چرخه میرن بیرون

2714

سلام خوب هستین منم همه تاپیک هارو خوندم از اون ماجرا خیلی گذشته مهسا جان برات خیلی ناراحت شدم خیلی سخته منم حاملگی اولم تو 28هفته کیسه ابم پاره شد پسرم دوروز تو دستگاه موند فوت کرد.الانم حاملم 19هفتمه امروز رفتم تست نشت کیسه اب گفتن نشتی دارم خیلی نگرانم انقد گریه کردم ولی سریع رفتم دکتر سونو نوشت کیسه ابم نرمال بود دکتر گفت تو خونه استراحتم کنم ولی خیلی نگرانم کسی اینجوری شده این دوره هارو گذرونده؟؟؟

سلام عزیزم من هم مشکل تور ور داشتم یه قلو بود ولی من تو هفته 23 فهمیدم مایع کمه تا هفته 27 چیزی به خ ...

سلام منم مشکل شمارو دارم الان چرا میگید غذاهای باد دار بده متاسفانه من کیسه ابم سوراخه استراحت مطلق هم هستم ولی هر روز دفع دارم و نفخ هم خیلی میکنم 

ممنونم منا جون که با اون دل مهربونت برام دعا کردی عزیزم خدا آریان کوچولوتو برات نگه داره تو میگی ...

خدا بهت صبر بده عزیزم منم دارم دقیقا شرایط تورو پشت سر میزارم هر روز با استرس از خواب بیدار میشم و با هر ابریزش امیدم کمتر میشه 

سلام خوب هستین منم همه تاپیک هارو خوندم از اون ماجرا خیلی گذشته مهسا جان برات خیلی ناراحت شدم خیلی س ...

سلام اگه راه حلی پیدا کردین به منم بگید منم تو ۲۱هفته هستم و کیسه ابم سوراخ شده

2706