2726

سلام دوستای گلم. دخترم یکسال ودوماهشه.. خیلی دوست دارم ایام محرم توی جلسات روضه باشم.. ایاامکانش هست؟؟ میترسم دخترم اذیت کنه اونجا... چطوری میتونم سرشو گرم کنم؟؟ غیراز خوراکی چی براش بردارم سرگرم بشه؟ 

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 

زیاد نرو

یا یه ساعت اول روضه برو

یا یه ساعت آخرش

براش اسباب بازی و خوراکی ببر شب اول شاید از صدای بلندگو و اگه چراغو خاموش کنن بترسه ولی بعد عادت میکنه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

اسباب بازی

الان اکثر هیئت ها اتاق کودک دارن بچه هارو میزارن اونجا بعد یه خانوم اونجا سرگرمشون میکنه که مزاحم عزاداری دیگرون نشن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگ جیغ و داد و گریه و شلوغ نمیکنه خیلی عالیه ک بری آبجی جونم اما اگ غیر اینه اکثرا ب این علت هیچی از روضه متوجه نمیشن ، حال معنویشون بهم میریزه خراب میشه.

تلویزیون زنده پخش میکنه آبجی جونم.اگ نرفتی ، ببین

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

عزیزم  ناراحت نشو..روضه واجب نی ...بچه خسته میشه هم شما رو اذیت میکنه هم خودش هلاک میشه هم جمع نمیفهمن چی گذشت بهشون...واجب نیست..خودمم حال شما رو دارم..دخترم یکسال ونیمه

خواب بودم بیدار شدم لغو کاربری شدم....دیگ ب کاربریامونم رحم نمیکنن لا مروتا😢😢از این ب بعد فقط میخوام ی گوشه بشینم گیتارمو بزنم🎻😢منو چه ب سیاست😥
زیاد نرو یا یه ساعت اول روضه برو یا یه ساعت آخرش براش اسباب بازی و خوراکی ببشب اول شاید از صدای ب ...

ممنون همش ترسم اینه که اونجابترسه وجیغ بزنه... 

همسرم و دخملام بهترین هدیه های پروردگارم. 
2706