2703
2553
عنوان

خیلی ناامیدم

76 بازدید | 9 پست

سلام دوستان قبلا که ازتون نظر پرسیدم ولی هیچکس و‌جژ شما ندارم که باهاش درد ودل کنم 

الان قهرمون شده بیست روز 

نامه رو‌براش فرستادم بهم زنگ زد ندیده بودم بعد اون باز هرچی زنگ زدم جوابمو‌نداد روژ تولدم بهم تبریک نگفت یه روز ماموریت اومدن اداره رفتاراش انقد باهام خوب بود که گفتم صددرصد اشتی میکنیم درست مول همون زمان که دوست بودیم میومد کنارم مینشست درحالی که صندلی خالی زیاد بود وقتی برگه ای یهم میداد دستشو میزد بهم نگاهش ولی هنوز جوابمو‌نمیده بهم نگین خرافاتی  ولی ده جا فال کرفتم و سرکتاب باز کردم همشون میگن اشتی میکنین نمیدونم چیکار کنم هرچی روزا بیشتر میشه امید منم بیشتر از بین میره چیکار کنم دارم دق میکنم شروع کردم به زیارت عاشورا خوندن خیلی بی قرارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به نظرت بهش پیام بدم یا صبر کنم؟؟حالم خیلی بده دارم دق میکنم نمیدونم چیکار کنم 

صبر کن

اینجوری نگرانیتو به اونم منتقل میکنی میفهمه چقدر هول شدی

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
رفتنی میره. یعنی باید بره آروم باش با خدا صحبت کن بگو اگه این رفتنیه مهرشو از دلم در بیار یه آدم خی ...

چیکار کنم حالم خیلی بده موندم چی میشه چرا بهم زنگ‌نمیزنه دارم دق میکنم توروخدا برام دعا کن

2714
چیکار کنم حالم خیلی بده موندم چی میشه چرا بهم زنگ‌نمیزنه دارم دق میکنم توروخدا برام دعا کن

دعا میکنم

میدونم حالتو

من کشیدم

با تجربم بهت میگم که زنگ نزن و پیام نده خودتو کوچیک نکن

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
دعا میکنم میدونم حالتو من کشیدم با تجربم بهت میگم که زنگ نزن و پیام نده خودتو کوچیک نکن

به خدا زندگیم جهنمه دارم از قلب درد میمیرم کارم شده انتظار و اشک و فال همشونم میگن برمیگرده منم هی نشستم به روژشماری خیلی ناامیدم دق میکنم توروخدا برام دعا کن