2733
2734
عنوان

خونریزی بعد از قرص اورژانسی

| مشاهده متن کامل بحث + 96819 بازدید | 174 پست
خواهش میکنم🌹نگران هیچی نباش😘😘

عزیزم ی سوال دارم اگ بودید دیدید جواب بدید خیلی استرس دارم 

من دیروز قرص اورژانسی خوردم و ۷ روز دیگ موعد پری هس 

کی لکه بینی میکنم ؟خیلی میترسم حامله باشم 

شاید زندگی آن جشنی نباشد ک میخواستی دعوت شوی... ولی حالا که دعوت شدی ... تا میتوانی زیبا برقص! #چالی_چاپلین🎩♥️
عزیزم ی سوال دارم اگ بودید دیدید جواب بدید خیلی استرس دارم  من دیروز قرص اورژانسی خوردم و ۷ رو ...

من ۶ یا ۷ روز بعد لکه بینی داشتم به مدت ۳ یا ۴ روز،و سیکل های بعدی هم کاملا بهم ریخت،تا چند ماه،نگران نباش باردار نیستی عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۶ یا ۷ روز بعد لکه بینی داشتم به مدت ۳ یا ۴ روز،و سیکل های بعدی هم کاملا بهم ریخت،تا چند ماه،نگرا ...

من زیر دلم درد میکنه 

این ینی میخوام پری شم؟

خیلی میترسم 

مرسی جواب دادی 

شاید زندگی آن جشنی نباشد ک میخواستی دعوت شوی... ولی حالا که دعوت شدی ... تا میتوانی زیبا برقص! #چالی_چاپلین🎩♥️
2731

سلام خانما کسی هست کمکم کنه خیلی میترسم من ۳ماه پیش ی رابطه سطحی داشتم روز ۶پریودیم ۲۲ساعت بعدش قرص خوردم بعدش طی این چتد ماه ۴بار پریود شدم تنبلی تخمدانم دارم ولی الان ۴۵روزع ک پریود نشدم خیلی میترسم 

سلام دوستان من ۲ مرداد پریود شدم ۸ مرداد که پاک شدم مجبور شدم قرص اورژانس بخورم دوباره از ۱۲ مرداد خونریزی دارم از ماه بعد دوباره دوم پریود میشم یا دوازدهم؟؟؟

2738

یه سوال دارم  استرس کشت من رو.

من ۲۶ سالمه،هفته‌ی گذشته، فردای تموم شدن خونریزی پریودم رابطه جنسی داشتم و بخاطر احتمال اینکه منی داخل واژن ریخته شده، کمتر از ۲۴ ساعت بعدش دوتا اورژانسی ۰/۷۵ مصرف کردم.

امروز دوباره خونریزیم شروع شده. علتش چی میتونه باشه؟ خیلی ترسیدم.

یه سوال دارم  استرس کشت من رو. من ۲۶ سالمه،هفته‌ی گذشته، فردای تموم شدن خونریزی پریودم رابطه ج ...

بخاطر قرص اورژانسی هست،احتمال بارداری اصلا نیست عزیزم

سلام من دو ماه قبل وسط سیکل قرص اورژانسی خوردم که همون ماه سر وقتم پریود شدم الان ماه دومه که قرص خوردم ده روز گذشته پریود نشدم طبیعیه؟

الان چند روزه خشکی واژن دارم و بعد رابطه دقیقا لکه خون تیره میبینم ممکنه از قرص اورزانسی باشه که دو ماه قبل خوردم

جز خشکی واژن هیچ علایمی ندارم

سلام من دو ماه قبل وسط سیکل قرص اورژانسی خوردم که همون ماه سر وقتم پریود شدم الان ماه دومه که قرص خو ...

سلام،شاید از عوارض قرص باشه،ولی خشکی واژن فکر نکنم بخاطر قرص باشه،دکتر برو حتما 

سلام بچه ها 

کسی میتونه کمکم کنه خیلی نگرانم

من توی این ماه دوبار قرص اورژانسی مصرف کردم با فاصله ۲۰روز اولیو که خوردم ۴روز بعد خونریزی کردم و دومیو ۵روز پیش خوردم هنوز خونریزی نکردم رابطه کامل ام نداشتم بخاطر ترس از پیشاب خوردم چون نامزدیم الان اصلا شرایط بچه دارشدن نداریم بنظرتون باردارم؟چون ۵روز گذشته خونریزی نکردم این ماه هنوز پریود ام نشدم 

کی میتونم از بیبی چک استفاده کنم؟

سلام بچه ها  کسی میتونه کمکم کنه خیلی نگرانم من توی این ماه دوبار قرص اورژانسی مصرف کردم با ف ...

فکر نمیکنم باردار باشی،صبر کن،این قرص خیلی ضرر داره سعی کن خیلی کم ازش استفاده کنی 

2706