2410
2553
عنوان

بهترین کتابایی که باید بخونیم؟!

105 بازدید | 15 پست

اسم کتابایی ک خوندین و براتون خیلی خوب وتاثیرگذار و جالب بوده؟

و اینکه تو چه سبکه؟ ی توضیح ی خطی از کتاب؟

مرررسی از همتون🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

رویای خیس رمان داستانی.صد سال تنهایی .خوشه های خشم .کسی پشت سرم آب نریخت . نگین. پرنده خارزار زیاده بازم هست

این مطلب اصلا تبلیغ چیزی یا کسی نیست تنها داستانی کوتاه از زندگی منه .من 31 سال عمرمه تقریبا روز خوش ندیدم یعنی دیدم اما همیشه از خودم متنفر بودم بقیه رو خوب می دیدم خودم رو داغون می دیدم همیشه همه از من بالاتر بودن همیشه افسردگی کامل داشتم هزاران هزار کتاب هم خوندم اما تاثیر نداشت روان پزشک رفتم اونم چند بار کمکی نکرد باهاشون صحبت می کردم می فهمیدم من خوبم تا اونا همشون مشکل دارن و وانمود می کنن ندارن . زندگی من شده بود روز و شب یه بار خیلی سنگین  از فشار و درد رو همراه خودم کشیدن تا با روش آلفا آشنا شدم اوایل خیلی خوب بود اما یه مدت زیاد که انجام دادم احساس کردم پرت شدم بیرون  .چون طولانی بود بقیه ش در لینک موجود در صحفه خصوصی منه 
2714
الان همه میگن چهاراثر فلورانس

نه من‌میگم تاریخ تمدن ویل دورانت بارها و بارها هم گفتم حتما بخو نیدش عالیه ولی کتابای زیادی خوندم نثل ژاندارک سینوهه دکتر بکتاش کوری کلیدر لیلی و مجنون که همشون عالین

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706