2726
عنوان

خانوما ببخشید یه سوال خصوصی..آقا نیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 89 پست

کمی سرکه و آب قاطی کن چند بار خودتو بشور فوری رفع میشه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عفونته برو دکتر

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
 مختصر و مفید 😂

حال نررم😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

عفونت داری لباس زیر نپوش مرتب با آب و صابون بشور سریع خوب میشی من قبلا اینکارو کردم دکتر خودش تعجب کرد گفت واقعا رحمت تمیزه و هیچ عفونتی نداری .نمک هم توی آفتابه بریز خودتو بشور عالیه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

احتمالا عفونته قارچیه... دم کرده پونه بخور. قرص لاکتوفم روزی دو تا. قرص واژینال لاکتواژ شب موقع خواب. اگه خوب نشدی برو دکتر. واسه تسکین خارش هم تو آب و جوش شیرین بشین.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706