2733
2734

خودم اول از غرور شوهرم بعد درون گرا بودنش و آخرش حسادتش

نمیدونم در مقابلش چکار کنم

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

از سوسول مامانی بودنش

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید

سلام من که همسرم کلا همیشه میزنه زیره حرفش

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از دست دست کردنش واسه هر کاری 

وای اره اینم هست یادم رفت بگم

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

از خواب بیدار کردنش خیلی سخته واقعا سخته ها ده دفعه باید صداش کنم

نسبتا شلخته است ولی دارم روش کار میکنم  

یه چندبار چیزایی که بین خودمون بود رو جایی که نباید بازگو کرده ولی خوب باهاش حرف زدم و دیگه اینکارو نکرده خداروشکر و از دلمم درآورد

خوبیش اینه چیزی رو مخم باشه با حرف زدن حل میشه معمولا

2738

پنهنکاریش و اینکه خودشو موڟف میدونه کارای مادرشو انجام بده بیخیالیش و بی عرضگی و زرنگ نبودنش شادوشنگول نبودن وادای پیرمردارو درمیاره لباساش سن بالا میگیره به خودش میرسه اما به صورتش نه بی پولی و بیخیالیش گفتم اینارو فک کنم همینا

از اینکه خیلی وابسته اس ب مادرش هرکاری ک‌میکنه یا میخاد انجام بده حتما باید به مادرش بگه و اون اکه ب ...

شوهر من باز مقابل شوهر شماست  باید بهش یاداوری کنم پاشو یه زنگ بزن حال مادرتو بپرس