1421
1411

این روزها نسخه ی فاصله گرفتن را میپیچم ، برای هر کسی که رنجم می دهد ، از آدم هایی که زیاد دروغ می گویند فاصله میگیرم از آدم هایی که حرمتم را نگه نمیدارند فاصله میگیرم ، با حقارت برخی آدمها و دل هایشان نباید جنگید باید نادیده شان گرفت و گذشت ، میبخشمشان نه برای اینکه مستحق بخششند ،  برای اینکه من مستحق آرامشم ،  مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان موجوداتی که دنیای افکارشان مردابیست گندیده ... !

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401

یه لباس زشت یه شال زشت یه روسری زشت 

ولی جدیدا چندتا سوغاتی خوب از خواهرم گرفتم 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1394

خواهر شوهر بیشعورم یه لباس برام اورده بود ۱۵ تومن😑😑😑 اتیکتشم جدا نکرده بود که ببینم ۱۵ توووووومن داده این به کنار لباس پنج تا من میرفت توش

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 

دوست مامانم رفته بود هند

یه گردنبند ازین سنگی ها آورده بود. سنگ هاش پلاستیک بودن😑😑😑 

معلوم بود فله ای از بازار همین جا خریده به هرکی به دونه بده

خب نده عزیزجان. سنگین تری خب

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
1418

همسرم و مادرشوهرم با هم رفتن ایتالیا برام چندتا ست لباس زیر اورد با عطری ک همسرم گرفته بود و کفش....ولی کادوی مادرشوهرم چند ست لباس زیر بود😐😐👌🏻حالا نگفت ک جلوی پدرشوهرم و برادر شوهرم بازش نکنم🤣

خواهر شوهر بیشعورم یه لباس برام اورده بود ۱۵ تومن😑😑😑 اتیکتشم جدا نکرده بود که ببینم ۱۵ توووووومن ...

من بودم تبدیلش میکردم ب دستمال آشپزخونه

یه کاری هم میکردم ببینه  

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
همسرم و مادرشوهرم با هم رفتن ایتالیا برام چندتا ست لباس زیر اورد با عطری ک همسرم گرفته بود و کفش.... ...

چرا همسر و مادرشوهر باهم؟؟؟

آره داداشم پارسال ازپاکستان ایناروبرادخترم آورد خیلی خندیدیم 😂نازکیش به اندازه ی کارتن نازکه 

توعکس بزرگ نشون میده درواقع خیلی کوچیکن توپای دخترم نشدن باسوزن ته گرد زدم به دیواراتاق دخترم😂😂😂

همش تقصیر خودمون بود هی گفتیم ازچیزای باحال اونوربرامون بیار 😆

البته ناگفته نماند درکنارش چیزای خوشگل دیگه ام برامون آورد 

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
1331