2726
عنوان

حالم خیلی بده بخونین کمکم کنین

334 بازدید | 39 پست

😔بخدا دیگ خسته شدم از دست مامانم ۱۹ سال دارم 

خیلی دختر خوبیم بخدا تعریف ازخود نباشع خودمو با خیلی از هم سنام مقایسه میکنم میبینم مث بعضیا کارایی نمیکنم بد باشه 

مامانم وقتی میخاد ی چیزی بشه میگه هم سنای تو شوهر کردن خونه زندگی میچرخونن تو نمیتونی اتاقتو مرتب کنی. 

از ی طرفیم میخام ی کاری کنم میگه میخای شوهر پیدا کنی... دلت شوهر میخاد!؟؟؟

خاستگار پیدا میشه شمارمون رو نمیده نمیزاره بیاد کسی یا یکی شمارمون رو گیر بیاره زنگ بزنه بار دوم دیگ گوشی رو برنمیداره 

صمیمی ترین دوستم ازدواج کرده عقده. 

توی عقد اون چن نفر شماره خاستن از مامانم نداد الان دوستم میزنگه میگه ک فلانی دس برنمیداره میخاد شمارتون رو همین امروز دوستم زنگ زد شرایط پسرو پرسیدم ب مامانم با کلی خجالت توضیح دادم برگشته میگه دوستت گه خورده زنگ زده خونمون میگه خودش شوهر کرده چ گلی ب سرش زده ک میخاد تورم شوهر بده. 

منم هیچی نگفتم بعد سرم داد زده میگه توعم ک دلت میخاد شوهر کنی هااا ببین چقد تعریفشو میکنی. منم گریه کردم میگم چرا اینطوری میگی مگه من میشناسم ک کیه چرا باید طرفداری کنم گفت ب تو بگم منم گفتم دیگ داد میزنه.. بخدا دیگ خسته شدم الانم نشستم اتاق اومد درو باز کرد کلی داد و بیداد کرد و رفت دیگ نمیدونم چیکارکنم خسته شدم 

مامانت خ شبیه مامان منه یروزی میاد که باید منت خاستگارا رو بکشه بحرفش گوش نده خاستگار خوب داشتی با کسی که صمیمی هستی مثل پدرت یابرادر یا خواهر بگو زود ازدواج کن 

سرپرست بد بلاهای بدی سر ادم میاره تا اخر عمرت ولت نمیکنه ازش دور باش

...یک عدد آدم...

تو دوران مجردی دعوای مامانو دختر طبیعیه...کار نمیکنی حرصش میگیره اون حرفارو میزنه ناراحت نباش عزیزم هرچی باشه اون مامانته هیچوثت راضی نمیشه تو بدبخا بشی دلش نمیاد شوهر کنی!! اون حرفارم از سر عصبانیت زده..از مامان من ک بدتر نیس همه چی میگف بهم حالا ک نامزد کردم دیگه کاری ب کارم نداره

آذر ماهیا عشقن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تک دخترم ی برادر کوچیک تر از خودم دارم 

با خاله هام صمیمی هستم ولی همشون عین مامانم هستن این اخلاقشون عین همه.

میگن ازدواج نکن ولی من دوس دارم ازدواج کنم

اونا حتا اجازه نمیدن ببینن طرف چجوریه همش میگن ن ک ن...

عزیزم مادر شما نیاز به مشاوره داره،شما باید با شخص عاقل و مورد اعتمادی صحبت کنی  و ازش بخوای با مادرت حرف بزنه،و یا اینکه خودت جدی تر با مادرت صحبت کن و بگو داری خواستگارای منو میپرونی،هر دختری یه فصلی از عمرش خواستگار داره

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
۱۹ سالته...بایدم نزاره کسی بهت نزدیک بشه هنوز خیلیییی بچه ای....هنر نیست ک دوستت عقد کرده برای دانشگ ...

عزیزم بنده نمیخام از سن کم ازدواج کردن دفاع کنم خودم ۲۴ سادگی ازدواج کردم اما وقتی ایشون احساس نیاز ب ازدواج داره و خواستگارم داره چرا ازدواج نکنه،بعضی ها علاقه ندارن ب درس خوندن

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...

اصلا فعلا به ازدواج فکرنکن ازجونیت لذت ببر که بعدش حسابی حسرت مجردیتومیخوری ازدواج همچین تحفه ای نیس 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706