2733
2739
عنوان

بیاین بگید کیا دوست دارن برگردن به دوران عقد کردگی شون و چراااا

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 49 پست
نه هنوز رو هواست  اوصاع مالی خونوادش خیلی خوب نیست  چیزی نداریم هنوز

توکل به خدا ایشالا زودتر جور بشه ازدواج کنید یکم ساده تر بگیرید زودتر سرو سامون بگیرید

چند وقته عقدی؟ من یکسالو هفت ماهه

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
توکل به خدا ایشالا زودتر جور بشه ازدواج کنید یکم ساده تر بگیرید زودتر سرو سامون بگیرید چند وقته عقد ...

من یک سال و دوماهه تقریبا

ما خونه نداریم 

کجا برم 

همه چیا گرون کردن 

اگه خونه بود با یه جشن ساده میرفتم سر زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک سال و دوماهه تقریبا ما خونه نداریم  کجا برم  همه چیا گرون کردن  اگه خونه بو ...

تهرانی؟ اره میدونم خیلی سخت شده منم قرار بود شش ماهه عروسی کنیم ولی جور نشد کلی وام گرفتیم تا بتونیم عروسی بگیریمو وسیله هامونو بخریم

ریختو پاش نکن وسایل ضروری رو تو بخر شوهرتم یه وام بگیره واسه رهن خونه یه مهمونی خودمونی بگیریر راحت شید

تهرانی؟ اره میدونم خیلی سخت شده منم قرار بود شش ماهه عروسی کنیم ولی جور نشد کلی وام گرفتیم تا بتونیم ...

بابام گفته باید دوماد خونه داشته باشه تا بعد عروسی کنید 

نه خداراشکر تهران نیستم

2731
بابام گفته باید دوماد خونه داشته باشه تا بعد عروسی کنید  نه خداراشکر تهران نیستم

از خودش؟ اینجوری که عقدتون طولانی میشه

امیدوارم زودتر همه شرایط واستون فراهم بشه

از خودش؟ اینجوری که عقدتون طولانی میشه امیدوارم زودتر همه شرایط واستون فراهم بشه

آخه ما شهرستانی 

وقت عقد بابام این شرطا گذاشت اونا هم قبول کردن بعدعقد یهو همه چی دوبرابر شد 

شرایط بدی 

دعا کن منا لطفا

آخه ما شهرستانی  وقت عقد بابام این شرطا گذاشت اونا هم قبول کردن بعدعقد یهو همه چی دوبرابر شد&n ...

با بابات صحبت کن نمیشه که عقد بمونین اومدیم تا پنج سال دیگه جور نشد خونه بخرین

اخه الان خونه خریدن راحت نیست که یه خونه هم رهن کنین واسه اول زندگی خوبه

با بابات صحبت کن نمیشه که عقد بمونین اومدیم تا پنج سال دیگه جور نشد خونه بخرین اخه الان خونه خریدن ...

آخه تنها کمک خونواده شوهرم همین میتونه باشه 

منم بگم خونه نه و فلان اونا هم از خدا شونه ولی باید یه ذره کمک پسرشون باشن 

امیددارم یکم قیمتا بیاد پایین 

بابامم بش بگم برا شوهرم بد میشه و از چشمش می افته 

2738
چه کارهایی را اگه برگردین انجام میدین؟  چه سالی عروسی کردین؟

سال ۹۵ عروسی کردم..اگه برگردم ارایشگاهمو عوض میکردم برا عروسیم دیجی میاوردم فرمالیته میرفتم قبل عروسی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
سال ۹۵ عروسی کردم..اگه برگردم ارایشگاهمو عوض میکردم برا عروسیم دیجی میاوردم فرمالیته میرفتم قبل عروس ...

اره دیجی عالیه ولی خب فرمالیته اگه پولش باشه خوبه، نباشه سخته و میشه ندید گرفت 

آرایشگاه و لباس عروس خیییلی مهمه

اره دیجی عالیه ولی خب فرمالیته اگه پولش باشه خوبه، نباشه سخته و میشه ندید گرفت  آرایشگاه و لبا ...

لباسم عالی بود ارایشگامو دوس نداشتم دیجی هم نداشتم یعنی اصلا یه فکرمون نرسید متاسفانه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706