2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه کم راجع به طلسم و ... مطالعه کردم. به این نتیجه رسیدم که یه سری انرژی های منفی هستش که در قالب افکار منفی در ادم ها خودش رو نشون میده که باعث میشه کارهاشون گره بخوره و جور در نیاد.

برای اینکه طلسم از بین بره خود فرد باید تلاش کنه تا بتونه اون انرژی های منفی رو از بدن جسمی و ذهنی ش دور کنه. اینکه کسی بخواد طلسم دیگران رو رفع کنه منی نداره مگر اینکه طلسم دیگه ای روی اون طلسم انجام بده. این کارا فقط برای سر کیسه کردن مردمه و عواقب خوبی نداره. ولی هرکس میتونه خودش به خودش برای رفع اون امواج منعی کمک کنه

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

خواهر منو طلسم کرده بودن...یه مرد هندی رد میشد از کوچمون صداش کردیم...خیلی کم فارسی حالیش بود...گفت یه کاسه بیارین ..کاسه رو اجیم گذاشت رو قفسه ی سینه اش و بهش چندتا ایه ی قرانی داد ک بخونه و بهش گفت حیاط رو دور بزنه؛بعد کاسه رو ک خواهرم برداشت بخدا قسم دیدیم پرررر از خاکستر بود.....تعجب کردیم....دیگه از همون موقع طلسمش باطل شد...

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
خواهر منو طلسم کرده بودن...یه مرد هندی رد میشد از کوچمون صداش کردیم...خیلی کم فارسی حالیش بود...گفت ...

نه ببینید، من ی شهر دیگم، کسی ک طلسمه شهر دیگ ایه من بهش دسترسی ندارم

2706