2733
2734

خیلی تلاش کردم که اولین سالگرد ازدواجمون که تولد شوهرمم میشه شوهرمو سوپرایز کنم .هرکاری کردم که مامانمو خواهرم باهام هماهنگ باشن که سوپرایزه شکل بگیره مخالفت میکردن و نه میاوردن .منم بیخیال شدم خواستم یه جور دیگه سوپرایزش کنم .تا اینکه پریروز دخترعموم زنگ زد به شوهرم گفت امشب دعوتین حتما باید بیاین .شوهرم یه باشه و چشم گفت و قطع کرد شد فرداش غروب رفتنمون ۵۰ .۵۰ بود گفتم میریم؟ گفت نه حال ندارم خسته ام ناراحت شدم گفت تو دوست داری بریم گفتم اره دیگ گفت باشه میریم .خلاصه اماده شدیمو . دخترعموم بهم گفت که تولد بچه شه سر راه ۴۰ تا ظرف یه بار مصرف بگیرم که همانا تا پیاده شدم ظرف بگیرم لاستیک عقب ماشین پنچر کرد

عزیزم همشو توی پست اول میگفتی بهتر بود

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2728
الان میگم همه رو

بوگوووو

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
2706