2737
2734
عنوان

کسی از اهواز یا خرمشهر هست؟

148 بازدید | 18 پست

کسی اقای سید ناصر امامی رو میشناسه؟دکتره؟

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

من اهوازم‌.

نه متاسفانه نمیشناسم عزیزم.

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام عزیزم.من کلی جستجو کردم تا به شما یعنی کسی که تجربه کار تولیدی پوشاک داره رسیدم.لطفا اگه انلاین شدین جوابمو بدین.من خیاطم یه مدته که به سرم زده تولیدی لباس بزنم ولی تو فکرمه که از کم شروع کنم.یعنی یه چرخ یا دوتا بخرم و شلوار راحتی تریکو و سویشرت و ست بچه گانه تولید کنم و اگه خوب بود گسترشش بدم .به نظر شما ایده ی خوبی هست؟؟برا شروع کار به چه چرخهایی احتیاج دارم ؟؟چی واجبه؟؟

سلام عزیزم.من کلی جستجو کردم تا به شما یعنی کسی که تجربه کار تولیدی پوشاک داره رسیدم.لطفا اگه انلاین ...

سلام عزیزم ایده خوبیه ولی من اگه جای شما بودم چرخ میخریدم بعد میرفتم تولیدی هایی ک تریکو میدوزن ازشون کار میگرفتم ک ببرم خودم بدوزم...میدونی چرا..چون دستت راه بیوفته ..خم و چم کار دستت بیاد ..باهاشون اشنا شو ببین کاراشونو کجاها میفروشن.فکر همه جاشو کن..تمام مراحل کار رو ازشون یاد بگیر بعد در کنار این کار خودت شروع کن ب تولید ..تا وقتی ک دستت راه بیوفته کار تولیدی هم انجام بده ..وقتی دیدی میتونی مستقل بشی بعد برا خودت کار کن ..بی گدار ب اب نزن ..تولیدی خیلی سرمایه میخاد .دوک نخ قبلا ۳هزار تومن بود الان فکر کنم ۱۸ یا ۲۰باشه..

باید قبل هرکاری ببینی اون جنسی ک میخای تولید کنی مشتری میتونی پیدا کنی یا ن..ولی تریکو عالیه ب شرطی ک یهو شروع نکنی ..نهایت تا چندماه یا یکسال برا کسی کار کن فوت و فنکار رو یاد بگیر 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
سلام عزیزم ایده خوبیه ولی من اگه جای شما بودم چرخ میخریدم بعد میرفتم تولیدی هایی ک تریکو میدوزن ازشو ...

عزیزم ببخشید شما آدرس یا شماره تلفن از جایی که پخش تریکو و ملزومات پوشاک باشه دارین به ما بدین؟؟هیچ جا رو سراغ نداریم میترسم سرمون کلاه بزارن در رابطه با قیمت.انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده       

عزیزم ببخشید شما آدرس یا شماره تلفن از جایی که پخش تریکو و ملزومات پوشاک باشه دارین به ما بدین؟؟هیچ ...

عزیزم من ۶ ۷ ماه ک کار نمیکنم ..من تریکو کار نمیکردم..چادر مسافرتی دوختم یه مدت

2706