2733
2734
عنوان

بچه ها کمکم کنید توروخدا

224 بازدید | 24 پست

چهل کیلو گوجه دادم بیرون ابگیری کردن حالا تاکی بزارم بمونه بعدبزارم بپزه ؟الان نمک بزنم یا درحین پخت کسی هم کمکم کنه

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دونه هاشو گرفتی؟

مامان من بعد از اینکه دونه هاشو گرفت میزاره روی حرارت تا وقتی که غلیظ بشه و وقتی با قاشق خط میندازی ردش محو نشه و اخرش نمک اضافه میکنه با یکم روغن زیتون یا مایع

عسي ان تكرهوا شي و فهو خير لكم            چه بسا چیزی را دوست نداشته باشید حال آنکه خیر شما در آن است

اگه الان تازه ابگیری شده بزار یک شب بمونه و فردا از صبح بزار تا بپزه و نمک هم اصلا فعلا حزنی اخرای پخت نجک بزن چون اگه زود نمک بزنی رنگ ربت تیره میشه 

اینقدر میزهری میجوشه که هیچ ابی نمونه و سفت شه و یه حالتی مثل انگار حباب که میترکه داخل قابلمه ...و مرتب هم‌بزنی ته نگیره

2738

برا چی بمونه؟بپز بره

من صد و سی کیلو رو چهار بعد ظهر گذاشتم.یک شب تموم شد.با گاز پر قدرت البته.از این تک پز ها.که غذا نذری میپزن

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
برا چی بمونه؟بپز بره من صد و سی کیلو رو چهار بعد ظهر گذاشتم.یک شب تموم شد.با گاز پر قدرت البته.از ا ...

واقعا گفتم بپزم یه نفرگفت گاز داره باید بمونه گازش بره وگرنه بریزی توظرف میترکه

دونه هاشو گرفتی؟ مامان من بعد از اینکه دونه هاشو گرفت میزاره روی حرارت تا وقتی که غلیظ بشه و وقتی ب ...

اره ابگیری دونه هاشو میگیره

واقعا گفتم بپزم یه نفرگفت گاز داره باید بمونه گازش بره وگرنه بریزی توظرف میترکه

ما هرسال درست میکنیم.نمیزاریم بمونه.نمیدونم والا.اخه من کلا بسته بندی میکنم اضافیشو میزارم فریزر

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706