2410
2553
عنوان

عفونت ادراری نوزاد

684 بازدید | 5 پست

کی نوزادش از لحظه دنیا امدن  عفونت ادراری داشته و نمی تونسته ادرار کنه؟ 

نوزاد دوستم اینجور شده الان ۶روزه نگهش دا

شتن و هنوز مرخصش نکردن. البته کیسه وصل کرده بودن روز اول اما الان کیسه رو باز کردن از طفلی و با آنتی بیوتیک تحت درمانه، گفتن هم خدا رو شکر کلیه اش سالمه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نمی دونم. اما این طفلی از وقتی دنیا امده جیش نکرده بوده. اونام کیسه وصل کردن به مجرای ادرار  ...

آخی الهی بنده خدا 

منم بیمارستان بودم یه بچه 17 روزه بخاطر زردی اومده بود فهمیدن عفونت ادراری داره خیلی دلم سوخت براش کلی چیز میز بهش وصل بود اون موقع پسر خودم دو روزش بود واسه زردی بستری بود 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2456
آخی الهی بنده خدا  منم بیمارستان بودم یه بچه 17 روزه بخاطر زردی اومده بود فهمیدن عفونت ادراری ...

ای جان. منم برا دوستم ناراحتم . گفتم شاید اینجا کسی از مامانا تجربه شو داشته باشه یه کم بهش دلگرمی بدم. 

ای جان. منم برا دوستم ناراحتم . گفتم شاید اینجا کسی از مامانا تجربه شو داشته باشه یه کم بهش دلگرمی ب ...

چون کلیه اش سالمه دوره آنتی بیوتیک تموم بشه آزمایش میگیرن اگه خوب شده بود مرخصه این چیزی بود که از اونجا یاد گرفتم 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍