2726
عنوان

واقعا چرا کمکم نمیکنید ؟

142 بازدید | 28 پست

بچه ها من پسرم ۴ ماه و نیمشه و رفلاکس خفیف و البته پنهان داره دکتر گفت غذای کمکی رو شروع کنم . هفته اول فرنی هفته دوم آب سیب و هفته سوم سوپ ماهیچه و سیب زمینی و هویج البته همه اینا از یه قاشق شروع بشه 

به نظرتون خوبه ؟ اب سیب و فرنی و سوپ رو چجوری درست کنمممم 

بلد نیستم هیچیییی

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبق دستور دکتر عمل کن

سیب و ریز رنده کن ابشو بگیر یا با آبمیوه گیری ابشد بگیر

سوپ هم درست کن آخر سر بریز تو میکسر تا کاملا یکدست بشه و کوچولوت راحت بتونه بخوره

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
عزیزم چون زودتر از موعد هست طبق توصیه پزشک عمل کن ما مادریم دکتر ک نیستم بانو جونم

گفتم از تجربیات مادرا استفاده کنم😁

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

یه سیب رو بنداز تو اب میوه گیر و آبشو بگیر بعد نصف از اون نصف آب بریز و بده بخوره

فرنی_یه قاشق آرد برنج +یه استکانشیر و یه قاشق شکر و یه کم گلاب بریز تو قابلمه کوچیک و بدار رو گاز و مرتب هم بزن تا غلیظ بشه و جوش بیاد بعد بده بخوره

ارد برنجشو  شکروقاشق کوچیک بریز 

خیلی زوده مدل جدیده بچه رفلاکس داره به غذا میندازنش

نمیدونم والا😕

نظر ما مهم.نیست عزیزم.نظر دکتر مهمه

سیب را میندازی تو آبمیوه گیری میشه آب،سیب 

مخلوط شیر و شکر و آرد برنج میشه فرنی دستور تهیه اش تو نت هست و خیلی راحته فقط از دکتر بپرس که از،شیر خشک استفاده کنی یا آب جوشیده یا شیر معمولی میتونی زنگ بزنی از منشی هم بپرسی

سوپ هم که ماهیچه رو بذار بپزه بدون ادویه وقتی پخت هویج و سیب زمینی رو هم رنده کن بذار تو همون آب ماهیچه بپزه بعد همه رو تو مخلوط کن میکس کن 

از،قابلمه کوچیک استفاده کن و مقدار کم بپز که برای یه روز کافی باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
یه سیب رو بنداز تو اب میوه گیر و آبشو بگیر بعد نصف از اون نصف آب بریز و بده بخوره فرنی_یه قاشق آرد ...

ممنونم عزیزم

نظر ما مهم.نیست عزیزم.نظر دکتر مهمه سیب را میندازی تو آبمیوه گیری میشه آب،سیب  مخلوط شیر و شک ...

ممنونم عزیزم میشه به جای شکر نبات بندازم تو فرنی؟

2706