2737
2734
عنوان

جواب بدین 😁

163 بازدید | 22 پست

200 تومان برابر1100دلار است 

4400دلار بیشتر است یا 6000 ریال؟؟ 

با راه حل ها 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر چی اقامون بگه😂😂😂😂

🤣🤣

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
مدرسه هاتون وا شده؟

شما جواب بده گلم 😁

من معلمم 😐

اما اقایی درکار نیست😐😐😂😂😂 سینگلا# 😂

🤣 دیگه پس جواب بده 

2738

خیلی تابلوئه ها

وقتی هر هر ۱۱۰۰ بشه ۲۰۰ تومن، خب هر ۴۴۰۰ هم میشه ۸۰۰ تومن دیگه

حالا ۸۰۰ تومن بیشتره یا ۶۰۰ تومن؟؟

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
خیلی تابلوئه ها وقتی هر هر ۱۱۰۰ بشه ۲۰۰ تومن، خب هر ۴۴۰۰ هم میشه ۸۰۰ تومن دیگه حالا ۸۰۰ بیشتره یا ...

به واحد ها اعتقادی  نداریا 

200 تومن میشه هزارو صد دلار ؟؟؟

هزاروصد دلار الان میشه حدود 12 میلیون 

حالا اگه بخوایم فرض هم بگیریم که میشه 200 تومن

تومن واحدش با ریال فرق داره 

6000  ریال میشه 600 تومن

و 4400 دلار بیشتره 

اگر اشتباهم هست همینی که هست جواب سوالتو تغییر بده تا مال من درست باشه وگرنه با من طرفی 😒😒

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706