2733
2734
عنوان

ضخانت آندومتر بالا

63 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها مامانم بخاطر خونریزی زیاد وضخامت اندومتربالاش امروز کورتاژشد ازشم نمونه گرفتن تورو خدا کسی تجربه داره بگه 

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜

چیز جالبی نیست عزیزم خدا شفاشون بده

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من صخامتم بالاس ولی چون دخترم دکتر گفت کورتاژ نکنی بهتره

قرص دینوژست بهم داده 

منم خیلی اذیتم انشالله خدا مادرتو شفا بده

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
من صخامتم بالاس ولی چون دخترم دکتر گفت کورتاژ نکنی بهتره قرص دینوژست بهم داده  منم خیلی اذیتم ...

خطرناک نیس 

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜
خطرناک نیس 

دکترم ک میگه خطرناک نیس حتی پرسیدم واسه بچه دار شدن و اینا گف مشکلی پیش نمیاد

نگران نباشین عزیزم

مادر منم همین مشکلو داشت چون تو سن یائسگی هم بود جراحی کرد تمام رحم و تخمدان و .. خارج کردن انشالله مادر شما با دارو خوب شه ولی جراحیشم سخت نبود 

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2738