2737
2734
عنوان

آنومالی هفته ۱۷

1039 بازدید | 48 پست

سلام. من بخاطر عدد ان تی بالا در سونوگرافی ان تی آزمایش سل فری دادم البته هنوز جوابش نیومده. حالا دکترم گفته هفته ۱۷ برو آنومالی و یک سونوگرافی خیلی خوب بهم معرفی کرده. حالا کسی بوده ۱۷ هفته رفته باشه؟ زود نیست؟

من ۱۶ ام دیدم رفتن ن اونقدرام زود نی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
من ۱۶ ام دیدم رفتن ن اونقدرام زود نی

آها. حالا من ۲۴ شهریور باید برم که میشه ۱۷ هفته و ۲ روز. سونوگرافی میگن خیلی دقیقه و تشخیص خوبی داره. پس شما ۱۶ هفته رفتین. دعا کنید همه چیز خوب باشه. جواب آزمایش هم خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فکر کردم خودتون ۱۶ هفته رفتین ببخشید

من اگه شوهرم میزاشت الان میرفتم هفته ۱۷ ام:/

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
هفته 19 هم میشه رفت؟ 

تا ۲۰ هفته میشه

2738
دکترم میگفت این سونوگرافیه خیلی دقیقه حتی تو هفته های پایین همه چیز میبینه. 

من بهترین دکتر رو توی اصفهان رفتم

که همه میگفتن توی ان تی درست میگه

ولی ان تی بهم گفت پسر

انومالی گفت دختر

دیگه نرفتم سونو 

Married👰🤵💍

خوب بذار ۱۸برو ی هفته که چیزی نیست ..عدد ان تی چقد بود

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
من بهترین دکتر رو توی اصفهان رفتم که همه میگفتن توی ان تی درست میگه ولی ان تی بهم گفت پسر انومالی ...

حالا برای من جنسیت مهم نیست چون تو آزمایش سل فری هم که دادم جنسیت رو درست مشخص میکنه. مهم اینه که ببینه بچه سالم باشه. از این نظر گفتم زود نباشه

من بهترین دکتر رو توی اصفهان رفتم که همه میگفتن توی ان تی درست میگه ولی ان تی بهم گفت پسر انومالی ...

اخرش چی بود ؟ان تی کلا دقیق نیست تو جنیست  به سونو معتبر هم نیست 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2706