2733
2734

من یه مدتیه همش فکر و خیال میکنم حدود 2 یا 3 ماه  مثلا اینجوریه که با خودم میگم من اگه خونم  دوبلکس بود لوسترمو  فلان مدلی میگرفتم  یا اگه شغلم پر درآمد بود فلان کار و میکردم و میشینم ساعتها همینطوری خیال پردازی میکنم برای خودم  ...  و همین کارا باعث شده از کار و درس و زندگی بیافتم..... 

از دوستم که رشته روانشناسی درس میخونه پرسیدم گفت همه  فکر و خیال میکنن و این یه چیز معمولیه اما من دیگه بهش نگفتم من نسبت به همه خیلی خیلی رویاپرداز ترم  

شماام اینمدلی هستین ؟؟؟؟  چیکار کنم که تو زندگی واقعی خودم زندگی کنم نه تو زندگی  تو مغزم😑

(((((((((((   لطفا لطفا لطفا  نگید برو پیش روانشناس................. بهش فکر کردم و دکتر روانشناس آخرین گزینه اس برام )))))))))

سادات(سید) نیستم . چون اسمم تک باشه و بتونم ثبت نام کنم  نوشتم شکوفه سادات 😁😁

منم همینم الانم پرده هام رو مخمه عوض کنم 

از وسایلام خسته شدم 

هرروز میگم اینو بگیر اونو بگیر 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک عمره اینجوریم.... ترک داده نمیشه.... بساز مثل من

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2731

اولا چرا فکر میکنی بقیه کمتر از تو خیالپردازی میکنن 

دوما اول به کار و و درس و زندگیت برس بعد خیالپردازی کن 

سوما خیالپردازی کار بدی نیست که بخوای کمش کنی اگه رویاهای خوب داشته باشی و به افکارت جهت بدی روی زندگی واقعیت تاثیر خیلی مثبت میذاره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

اوووووو بابا این چیزا که خوراک هر دقیقه منه..الان دارم بافتنی میکنم به این فکر میکردم خونه بخریم کابینتش چجوری باشه اومدم نت مدل کابینت انتخاب کنم😂😂😂😂هیچیم پول نداریماا همش درحد خیاله..خیلیم حال میکنم با تخیلاتم

یه صلوات کوچولو برام بفرست بی زحمت  

رویا پردازی جزئی از زندگی روزمره همه ماست ولی اگه بخواد زمان زیادی رو بخودش اختصاص بده میتون مشکل ساز باشه. رویا پردازیتون رو مدیریت کنید مثلا ساعت مشخصی رو بهش اختصاص بدین. بقیه ساعاتتون رو با کارهایی که ازقبل مشخص کردید پر کنید برنامه روزانه داشته باشید‌

منم همینطوری بودم 

و هستم

ولیکن باچندتا بچه برنامه خالی این وسط برام باقی نمیمونه برم تو خیالپردازی اگرم برم به دقیق نشده خوابم ازبس کارهام با بچه ها وخونه زیاده خسته میشم 

ولیکن اورجینال ولم کنند کلا توخیال زندگی میکنم😆😆

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2706