2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آرهههههه

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!

بله وقتی میتونم لباسی رو که چندماه دیگه قرار س برابر قیمت بخرم چرا نخرم😉

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738

من خیلی دوست دارم اینکارو بکنم. آخه میشه نصف قیمت خرید. دیروز ی تاب و شلوارک 198 تومنی رو واسه دخترم خریدم 116. خیلی ام خوشگله. تا عید اندازش میشه. اما شوهرم ناراحت شد. میگه این چکاریه از الان میخری.... 😕😕😕😕 میگه پول اونقد ندارم که از الان واسه عید خرید کنی... آخه عید همینا 3 برابر میشه.

من چیز خوب ببینم صد درصد اگه نبینم نه

مثلا یه پیرهن و تیشرت برای سال دیگش گرفتم

به چشمم بخوره میخرم اما نمیرم جداگونه براش خرید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من خیلی دوست دارم اینکارو بکنم. آخه میشه نصف قیمت خرید. دیروز ی تاب و شلوارک 198 تومنی رو واسه دخترم ...

تاپ شلوارک برای عید سرد نمیشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
منم همینطور. اگه خوشم بیاد میگیرم. 

این کارو حتما بکن به حرف شوهرتم گوش نده

چون با همون پولی که عید یه دست میتونی بخری

الان دو دست لباس میتونی بخری

این کارو حتما بکن به حرف شوهرتم گوش نده چون با همون پولی که عید یه دست میتونی بخری الان دو دست لبا ...

اره. من پارسالم واسه پسرم ی کت و شلوار 150تومنی رو گرفتم 75تومن. 

فقط نگران سایزشم. البته ی سایز بزرگتر گرفتم. اگرم تا عید بزرگ بود میتونم تابستون بپوشم براش.

2706