2726
عنوان

زندگیم در خطره😔

668 بازدید | 21 پست

سلام،پس از شک های فراوان به شوهرم و سوتی های فراوون اون.حالا رمز تلگرامشو پیدا کردم.ازین به بعدشو بلد نیستم ،لطفا کمکم کنید بفهمم باچه آدمی زندگی میکنم.اگه تلگرامشو نصب کنم مخاطبین من میره برای اون؟چجوری هیچ مخاطبی نداشته باشم آخه؟یعنی باید سیمکارت جدید بخرم بعد تلگرامشو نصب کنم؟خواهش میکنم اگه کسی بلده دریغ نکنه ،برای نجات  زندگیم لازمه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه سیم کارت جدید بخر

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

عزیزم انشاالله که چیزی نیس ولی اگه شرایط جدایی نداری پیگیر نباش چون اگه خدایی نکرده چیزیم باشه فقط پرروتر میشه

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

برای اینکه تلگرامشو بریزی تو گوشیت باید گوشیش کنارت باشه

چون ی اسمس برا خطش میاد و ی پیام برا تلگرامش

باید حذف کنی پیامارو که متوجه نشه

بعدشم اگر تلگرامشو بریزی تو گوشیت مخاطبین شما میره تو تلگرامش و متوجه میشه

اگر ی گوشی داری که چیزی توش سیو نیست استفاده کن 

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
برای اینکه تلگرامشو بریزی تو گوشیت باید گوشیش کنارت باشه چون ی اسمس برا خطش میاد و ی پیام برا تلگرا ...

رمزی که تلگرامشو با اون رمز نصب کرده قبلا رو دارم.با اون نمیتونم؟؟؟یه رمز جدید میاد؟

پس چجوری اینهمه آدم تل گرام همو هک میکنن؟؟؟

اگر شوهرت خودش زرنگ باشه و بلد باشه متوجه میشه چون تو تنظیمات ت.لگرام کافیه بره نگاه کنه متوجه بشه

شوهر من بلد نبود ۳ ماه هک کرده بودمش😏

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
2706