2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تازه همون ۸ ساله ام نبر چون شهرش کثیفه و خطرناکه

واقعا؟؟؟

خودم قبلا رفتم میدونم. کثیفه و. هواش الوده ولی بدون بچه دلم یه حوریه

شوهرم میگه گناه دارن

دخترم میره مدرسه هیچ جا نبردیمش 

2714
اره دو تا دارم یکی ۸ سال یکی چند ماهه 

عزیرم با کاروان  الان میرین یا برا اربعین  میخوای بری؟

به نظرم اگه باکاروان میری که حتما ببرشون فکر نکنم اذیت بکنن یه مقدار هوا گرمه الان که میتونی تو ساعتگرما تو هتل بمونی و موقع شب که خنکه بری زیارت برا اربعینم اگه بخوای بری بازم میگم ببرشون اما ترجیحا یه نفر خانم کمک دستت باشه بهتره 

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
عزیرم با کاروان  الان میرین یا برا اربعین  میخوای بری؟ به نظرم اگه باکاروان میری که ...

نه الان میخوایم بریم

اربعین خیلی شلوغ میشه

البته هنوز تو شک هستیم که الان بریم یا کلا بذاریم بعد اربعین 

به خاطر مدرسه دخترم شک دارم اگه بخوام ببرمش و. هوا که خوب باشه اگر بردمشون اذیت نشن

نه الان میخوایم بریم اربعین خیلی شلوغ میشه البته هنوز تو شک هستیم که الان بریم یا کلا بذاریم بعد ا ...

عزیزم به خدا توکل کن و خودتم تمهیدات سفرو به درستی بکن مطمعن باش اذیت نمیشن.لباسو لوازم مورد نیاز به اندازه بردار +یه کالسکه عصایی سبک.تو اتوبوس و هتل هم که کولر دارن.نگرانن

نباش امام حسین خودش مواظبشونه🤗

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

خوش ب سعادتون پیشاپیش زیلرتتون قبول سفرتون بی خطر اگه قابل باشم برای حاجتتون و امنیت سفرتون سوره قدر و آیت الکرسی می خونم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم و حاجت خودم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
نه الان میخوایم بریم اربعین خیلی شلوغ میشه البته هنوز تو شک هستیم که الان بریم یا کلا بذاریم بعد ا ...

دوست عزيزم به سلامتى برين 

اگه الان ها بري بهترين موقع اس بازبچه هات منم پارسال همين موقع با دوتا بچه ٤ساله رفتم با كارروان اگه ميرى هيجان نگرانى نيس خيلي هم خوش ميگذره ..برو التماس دعا دارم خيييلي زياد ...🙏🏼🙏🏼

خدايا اميدم فقط به توست..معجزه كن..💚🙏🏼
خوش ب سعادتون پیشاپیش زیلرتتون قبول سفرتون بی خطر اگه قابل باشم برای حاجتتون و امنیت سفرتون سوره قدر ...

ممنونم عزیزم

اگر. لیاقت داشته باشم نایب الزیاره هستم

حتما براتون دعا میکنم❤️❤️

2706