2410
2553
عنوان

نظرتون راجع به نماز خوندن؟🌷🍃🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 21 پست
من متاسفانه تنبلم نمیتونم ولی عالیه واقعا خوبه من هروقت خوندم خدا همه چیزو برام ردیف کرده ولی کلا هم ...

این عالیه ک با خدا صحبت میکنی منم اینجورن همیشه ک تنهان با خدا صحبت میکنم ..گاهی ک خسته ای میتونی نشسه ه بخونی فک کنم

من تو عمرم نماز قضا نداشتم شاید نمازم قبول نباشه ولی تمام سعیم اینه درست انجامش بدم 

نماز بهم آرامش میده فکرشو بکن خداوند با اون جلال وعظمتش منتظره تا صداتو بشنوه تا باهات خلوت کنه بهت آرامش بده واین یعنی نهایت لذت

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این عالیه ک با خدا صحبت میکنی منم اینجورن همیشه ک تنهان با خدا صحبت میکنم ..گاهی ک خسته ای میتونی نش ...

ممنونم دوستم تازه وقتایی که  پریودم بدجور هواشو میکنم قربونش برم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

نماز خوندن چیزیه که خدا اصلا بهش احتیاج نداره و ما برای آرامش خودمون و تاثیرات مثبتی که روی روح و روان و زندگیمون داره میخونیم

آدم تا جایی که میتونه باید نماز اول وقت بخونه یعنی قبل از اذان آماده نماز خوندن بشیم و موقع اذان شروع به نماز خوندن کنی تا خدای نکرده نمازو سبک نشمریم

2456

این نصیحت و از پدرم دارم : تو هر شرایطی هستی نماز و روزه اتو ترک نکن

بالاخره یا دنیایی بعد از این دنیا هست یا نیست

اگه بود چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستانی که نماز و روزه انجام نمیدین خواهشا هرجوری شده نمازتونو بخونین

شده با کفش،ولی بخونین

حالا نماز که قضا کردنش راحته

ولیی واییی روزه ،قضای عمدش خیلییییی میشه

ان شاءالله همه نی نی سایتیها صدوبیست ساله بشن ولی من دوروبرم دیدم که کسی اهل نماز و روزه نبوده و فوت شده همه اطرافیانش تقلا میکردن که نائب بگیرن و براش انجام بدن

باور کن با انجامش چیزی از دست نمیدین،ولی خدای نکرده با انجام ندادنش ..........

No pain,No gain