2726
عنوان

نظرتون راجع به نماز خوندن؟🌷🍃🌸

225 بازدید | 21 پست

من خودم  تا میتونم نماز هامو میخونم ولی چرا دروغ بگم بعضی وقتا با بی میلی و اخر وقت میخونم و وقتایی هم که قضا میشه دیگه قضاییشو نمیخونم اخه شیطون زورش زیادههه😭ولی درعوض وقتایی که دلم پره بعد از نماز با خدا حرف میزنم و حس میکنم واقعا الان داره حرفامو میفهمه بعد خیلی سبک میشم.من توی خانواده ای بزرگ شدم که خیلی به نماز اهمیت میدن ولی بعضیا میگن همینکه ادم گفتار و پندار و کردارش نیک باشه کافیه.یه عده هم میگن مسلمونا حتما باید نماز بخونن خدا نگاهشو از خونه ی بی نماز بر میداره(منم تقریبا جزو این دستم)طرز فکر من درسته؟نظر شما چیه؟

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

ببخشین طولانی شد

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وا این همه تایپ کردم😢چرا کسی نیومد؟

من نظرم اینکه خدایی که انقدر عاشق بنده اشه و به گردن ما حق داره اندازه ی یه نماز ده دقیقه ای نباید براش وقت بزاریم؟

بعدشم همونجور که برای پختن یه شیرینی خوشمزه همه مواد اولیه باید به اندازه باشه و حتما حتما همه ی مواد باشه بنده واقعی هم باید اینجور باشه بایر سعی و تلاش کنه همه ویژگی هاشو رشد بده نه تنها یه بعد حق ناس حق الله حق النفس

عزیزم من نمازامو میخونم حالا شاید اول وقت نباشه ولی به هرجهت میخونم ولی با این تفاوت با شما که چه و ...

منم وقتایی که مشکل ندارم میخونم ولی با بی میلی😣

من نمازم رو همیشه سر وقت میخونم چون واقعا بهم ارامش عجیبی میده هر وقت نمیخونم حس میکنم دلهره دار یا اتفاقای بدی برام میفته..نمیگم خییییلی مذهبیم ولی نماز خوندن رو واقعا دوس دارم

من نظرم اینکه خدایی که انقدر عاشق بنده اشه و به گردن ما حق داره اندازه ی یه نماز ده دقیقه ای نباید ب ...

بله اصلا ذات انسان همینه...ما مخلوقیم و خالقمون رو با نماز باید ستایش و عبادت کنیم...خدا هم قلبمون رو اروم میکنه

منم وقتایی که مشکل ندارم میخونم ولی با بی میلی😣

فکر نکن نماز اجباره با میل دلی خودت نماز بخون بگو بخاطر ارامش خودم بخاطر اینکه خالق من قابله ستایشه مهربونه بهم ارامش میده و منم عبادتش میکنم

من متاسفانه تنبلم نمیتونم ولی عالیه واقعا خوبه من هروقت خوندم خدا همه چیزو برام ردیف کرده ولی کلا همیشه درحال صحبت با خدام

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706