2733
2734

علائم شک برانگیزش ایناس:خس خس شدید داره_خیلی پیچ میخوره و زور میزنه_ترش میکنه جوری که از خواب میپره_شبا یهو میبینم که انقد تکون خورده 90 ورجه سرش جابجا شده با اینکه یک ماه و خورده ایش هست_ابروهاش گاهی پوسته پوسته میشه صورتشم موقع زور زدن چنگ میندازه_پی پیش اغلب سبز و در همه حالت چسبناکه_نفخ زیاد داره و موقع مدفوع کردن خیلی گریه میکنه_دو بارم از دیروز با جیغ از خواب پریده که فهمیدم بخاطر دل دردشه‌.من شیر زیاد میخورم ماستم گاهی میخورم

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا علایم کولیک و رفلاکسه.... به دکتر بگو زودتر درمانش رو شروع کن.... حساسیت ب پروتیین گاوی زخم م ...

درمانش چجوریه؟تازگیا گاهی هم پنیری بالا میاره

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
شیر اصلا نفاخه چیزای نفاخ نخور 

آخه من با شیر خوردن شیر دارم که به بچم بدم وگرنه شیرم خیلی کم میشه 😞

2738
بگو دکتر ازمایش بنویسه حساسیت به هرچی داشته باشه نشون میده منم شنبه باید طاها رو ببرم بگم بنویسه از ...

منم باید تا شنبه صبر کنم ببرم دکتر

من بخاطر رفلاکس و کولیک دختر تا۳ماه تمام لبنیات رو حذف کردم.رانیتیدینم دادم ولی اگر رعایت نمیکردم ب ...

آره آره اینم بالا میاره از دماغشم میاد😭

من بخاطر رفلاکس و کولیک دختر تا۳ماه تمام لبنیات رو حذف کردم.رانیتیدینم دادم ولی اگر رعایت نمیکردم ب ...

جایگزین لبنیات چی خوردی؟ من شیر نخورم شیرم خیلی کم میشه 

آخه من با شیر خوردن شیر دارم که به بچم بدم وگرنه شیرم خیلی کم میشه 😞

منم همینطور بودم.

ولی خب بجاش 

دمنوش رازیانه .تخم شوید.تخم شنبلیه.گل گاو زبان. رو دم میکردم و میخوردم.یعنی دایم ها

ولی من از ماه اول پریود شدم بخاطر این دمنوش.

چاره ای نبود