2733
2734
عنوان

چجوری شوهرمو آروم کنم

979 بازدید | 79 پست

امروز متوجه شده مامانش ام اس داره مثل ابر بهار گریه میکنه تازه گریه ش قطع شده ولی اصلا حرف نمیزنه

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا راست میگی؟شوهرت داره گریه میکنه تاپیک زدی چیکار کنم؟ خودت که پیششی نمیدونی چیکار کنی میخوای ما کمکت کنیم؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2738
مشکلشون چی بوده که فهمیدن؟

اصلا تو ظاهرش معلوم نیس.فقط یکم خستگی و تاری دید داشته ام آر ای داده گفته تازه شروع شده

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

ماهم الان 2 شبه خونمون عاشورا هست پدرشوهرم در بستر مرگ هست همه بچه ها جمع شدن شیون میکشن

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
بزار خودشو خالی کنه بهش گیر نده چرا خطرناک نیست؟ ام اسه دیگه

آخه تونت نوشته نوع خوش خیمش درمان میشه

2706