2726

اخی من بچه بودم مریضش بودم خیلییی خوش اخلاق و عالیه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مغز و اعصاب ؟

حوصله میخواد هااااا

من برای جلسه اول حضوری به اسم بین مریض ولی آخر مریض رفتم . گفت بین مریض‌ ۲ بیا ولی ساعت ۱۱ شب بود دیگه نوبتمون شد . 

سری های بعدی که دکتر خودش میگه مثلا دوماه دیگه بیا همون لحظه وقت میگیری و بهتر میشه. 

البته بستگی داره که نوار مغزی بخواد یا نه که طولانی تر میشه

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2728
مغز و اعصاب ؟ حوصله میخواد هااااا من برای جلسه اول حضوری به اسم بین مریض ولی آخر مریض رفتم . گفت ب ...

من هفته پیش پسرمو مرکز طبی بردم پیشش mri نوشت حالا میخوام زود جوابشو ببرم پیشش چون شهرستانیم نمیتونیم زیاد بمونیم. بنظرتون اینجوری زود نوبت میده؟

من هفته پیش پسرمو مرکز طبی بردم پیشش mri نوشت حالا میخوام زود جوابشو ببرم پیشش چون شهرستانیم نمیتونی ...

حضوری برو . و احتمالا تا دیر وقت باید بشینی 

جدی؟ ولی تو مرکز طبی با مریض قبلی خیلی شوخی میکرد

تو مرکز طبی ندیدمش شتید اونجا سرش خلوت تر بوده و تونسته شوخی کنه . تو مطب به حدی شلوغه سرش و بچه ها همه خسته و دیگه کلافه و غر غرو به سرعت مریض میبینه و با کسی وقت اضافه نمیزاره برا حرف غیر از مورد بیماری 

ولی فوق العاده س تو کارش

تو مرکز طبی ندیدمش شتید اونجا سرش خلوت تر بوده و تونسته شوخی کنه . تو مطب به حدی شلوغه سرش و بچه ها ...

اره تو بیمارستان رزیدنت شرح حال میگیره مینویسه بعد خودش به دکتر میگه اونم نظرش رو میگه. البته با خودمم صحبت کرد و سوال پرسید

بله عالی بودن، من چندتا دکتر برده بودم نظرهاشون متفاوت بود یکم ولی من به دکتر اشرفی اعتماد کردم. خدا ...

خداراشکر عزیزم ممنونم جوابمو دادی

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
بله عالی بودن، من چندتا دکتر برده بودم نظرهاشون متفاوت بود یکم ولی من به دکتر اشرفی اعتماد کردم. خدا ...

سلام عزیزم

بین مریض رفتی؟چقد طول کشید؟

میشه لطفا برای خوب شدن پسرم ی صلوات بفرستی؟            الهی امیدم به توئه ناامیدم نکن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706