2733
2734

من 28سالمه و شوهرم 36پنج ساله فهمیدم نابارورم، یک بار لاپاراسکوپی کردم معلوم شد اندومتریوز گرید 2دارم و یک کیست 5سانتی که با لاپاراسکوپی برداشته شد، شوهرم تعداد و سرعت اسپرمش کم هست، دکتر گفت از لحاظ هورمونی و ذخیره تخمدانت خوبه، دکترم میگه باید میکرو انجام بدم، شما تجربه ای دارین یا کسی میشناسین با شرایط من میکرو موفق داشته باشه؟ 

یعنی یه روز منم مامان میشم  

منم اتدومتريوز گريد ٤ داشتم كه عمل كردم البته قبلش تخمك كشي كردم و جنين هام رو فريز كردم دو بار انتقال دادم كه منفي شد و قراره اگه خدا بخواد مهرماه دوباره برم برا انتقال. 

خيلي از دوستام بودن كه با اولين انتقالشون نتيجه گرفتن، ان شاالله برا شما هم همينطور باشه

خدايا شكرت🙏🏻
منم اتدومتريوز گريد ٤ داشتم كه عمل كردم البته قبلش تخمك كشي كردم و جنين هام رو فريز كردم دو بار انتق ...

شما شوهرتون هم مشکل داشت، وضعیت هورمونی تون چطور بود؟ راستی من تیروئید هم دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله شما هم ایندفعه جواب میگیری من بار اولمه، کیست من توی لگنم بود دکتر گفت به تخمدانت آسیب نزده یعنی امکان داره روی تخمک گذاری منم تاثیر بذاره لاپاراسکوپی، من نزدیک به دو سال پیش لاپاراسکوپی کردم

2731