2703
2553
عنوان

تنفر از جاری!

506 بازدید | 14 پست

خانما بیاین کمک.من سر یه موضوع و بگو مگویی ک‌جاریم‌با شوهرم‌داشت ازش خیلی بدم‌میاد.اصلا میبینمش حالم‌بد میشه.جالب اینجاس ک یادش رفته از کجا اوردنش..اصلا قابل مقایسه نیست با الانش!از همه لحاظ از من پایین تره حتی زندگی خیلی خوبیم نداره.ولی من هربار میبینمش دوست دارم نصفش کنم😂😑😑اصلا نمیتونم این حسمو قایمم کنم.چیکار کنم بنظرتون؟؟کسی از شما اینطوری هست؟

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺

فقط داری خودتو اذیت میکنی با این همه نفرت

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چقدر درونتو سیاه کردی

اینجوری خودت اذیت میشی

معمولا جاریا خیلی باهم خوب نیستن

بهترین راه اینه که سرت تو زندگی خودت باشه و برات مهم نباشه

اینهمه نفرت و خودبرتر بینی اول خودتو نابود میکنه

جاری منم نمیدونم سرچی باهام قهر کرده

دیدم تحویلم نمیگیره منم تحویلش نمیگیرم

الانم پیش خونواده شوهر. ادم بده اونه من عزیزشون شدم

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم

منم این حسو نصبت به دوتاشون دارم مخصوصا کوچیک دوست دارم موقعی ک از خودش و خانوادش کلاس میزاره از وصط دوتاش کنم 

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2714
فقط داری خودتو اذیت میکنی با این همه نفرت

دست خودم نیست بخدا.ذاتا ادم حسودی نیستم اصلا.فقط از این بدم میاد

باوضع تعریف معلوم شدیدا بهش حسادت میکنی کسی ازکسی تنفرداشته باشه اصلا دوست نداره درموردش چیزی بگه

این تنفر منو اذیت میکنه ومیخام راه حلی براش پیدا کنم.وگرنه ک حسادت‌نیست.تنفره...

این تنفر منو اذیت میکنه ومیخام راه حلی براش پیدا کنم.وگرنه ک حسادت‌نیست.تنفره...

میدونی چرا ازش متنفری چون این حسو.اونم بهت داره منم همینطورم و میدونم چون اون حسادت داره منم دارم حسادت میکنم البته کلا ادم چندشیه بقیه هم میگن

میدونی چرا ازش متنفری چون این حسو.اونم بهت داره منم همینطورم و میدونم چون اون حسادت داره منم دارم حس ...

اون ک حق داره حسادت کنه‌😂.ولی من چرااخه...واقعا چیزی نداره ک بخام حسادت کنم.فقط از اون موقع از جلوشمم بدجور افتاده و اصلا دوس ندارم ببینمش‌.متاسفانه هرروزم میبینمش

مث جاری من از یه خانواده فوقالعاده ضعیف اومده ولی من از یه خانواده اسم دار پولداراومدم ،تو یکسال برادر شوهرم وضعش از این رو به اون رو شدالان سوارماشین ۳میلیاردیه هی برا من کلاس میذاره

مث جاری من از یه خانواده فوقالعاده ضعیف اومده ولی من از یه خانواده اسم دار پولداراومدم ،تو یکسال برا ...

اون ک دیگه واقعا پیشرفت کرده.ولی این فقط از خونه باباش جاش بهترشده وگرنه زندگی خوبی با شوهرش نداره.اما نمیدونم چرا هرروز من بیشتر ازش متنفر میشم

2706