2726
عنوان

یک مشورت

100 بازدید | 10 پست

دوستان عزیز🌹

دیروزبعضی ازدوستان بچه هایم را، به منزل دعوت کردم.

چون کوچولو هستن باماماناشون آمدند. من اکثرمادران رایکسال ونیمه می شناسم امایکنفرراحدود۶ ماهه می شناسم.

اماخانم موقروخوب به نظرمی رسد.

حواسش به فرزندانش است ومی گفت درتهران غریب است برای این ایشان راهم دعوت کردم.

مهمانی عصرانه بودتابچه هابازی کنند.

به محض ورودایشان، بدون دست دادن واحوالپرسی به نقشه منزل مانقدداشت منازلمون نزدیکه می گفت اول قصدداشتنداینجارابخرندبعدبه چنددلیل صرفنظرکردندالبته ایراداتش اصلاواردنبود.

درمرحله بعد ایشان به عکسی که بادختروپسرم انداخته ودراتاق بچه هاروی دیواربود نقدداشت می گفت ازمن بهتروزیباترست.

شغل همسریکایک دوستان راپرسید.

نه اینکه عیبی داشته باشدامامن نمی فهمیدم یعنی چه؟چرابعضی ازمارفتارمعقول تری نداریم؟

من خیلی تدارک دیده بودم وبرای بچه هاگیفت خریده بودم.

اصلاپشیمان نیستم به بچه هاخداراشکرخوش گذشت.

امابعدمهمانی متعجب وخسته بودم.

دوست دارم بدانم شماجای من بودیدتعجب نمی کردید؟

درچنین مواقعی چه رفتاری دارید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرمن هیچکسو تاخوب نشناختی توخونت راه نده

البته که اون خانوم از سادگیش بوده که اون حرفاروزده

ولی من اگه جای شمابودم رابطمو باهاش کم میکردم 

احتیاط شرط عقله همیشه مواظبه حریمه خونت باش مثلا میخوای مهمونی واسه بچت بگیری ببر پارک دوستاتو دعوت کن یا کافی شاپ نه توخونه

به نظرمن هیچکسو تاخوب نشناختی توخونت راه نده البته که اون خانوم از سادگیش بوده که اون حرفاروزده ول ...

مرسی عزیزم درتاپیکم شرکت کردی❤❤

اصلابه ناراحتی هات فکرنکن.‌یک زمان انقدرهرجی می خوای می خری که این روزهاروفراموش می کنی🌹🌹❤❤

مرسی عزیزم درتاپیکم شرکت کردی❤❤ اصلابه ناراحتی هات فکرنکن.‌یک زمان انقدرهرجی می خوای می خری که این ...

خواهش میکنم عزیزم/از خدا فقط سلامتی ودل خوش میخوام/اینا که همه تموم میشه خوشحالم از اینکه یه همسردارم که تمام وجودشو گذاشته برامنو پسرم منم توزندگی خیلی خیلی قناعت میکنم ورعایتشومیکنم/تشکرازشماکه برام وقت گذاشتی🌸🌸🌸

چطوری کمک کنم مثلابایدبگیم چندصفحه می خونیم؟ممکنه به من ۳صفحه اول روبدی؟

صفحه ای نیست.خود سوره یوسف 12 صفحه هست. مثلا هر تعداد که می تونید بخونید تا اخر شهریور رو میگید. مثلا یکی سوره یوسف یا...