2410
2553
عنوان

خیرات برای شهید ابراهیم هادی

1218 بازدید | 23 پست

بچها منو شوهرم میخایم ازهم جدابشیم خاسته شوهرمه من خیلب دوسش دارم سعی کردم منصرفش کنم نشد به شهید هادی متوسل شدم یه شب خواب دیدم با شوهرم نشستیم تلویزیون میبینیم رفتارش باهام خوب بود تاحالا خواب اینجوری ندیده بودم دیشبم خواب دیدم با خانوادم داریم پیاده روی میریم کربلا.تعبیرش خوب بود نمیدونم اینا نشونس که ب حاجتم میرسم یا نه.امروز که شب جمعه بود براشون شکلات خیرات کردم یعنی میشه بهم نگاه کنه خیلی گرفتارم کارم هرشب گریس بخدا هرشب گریه میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدا رو ول کردی متوسل ب بنده خدا شدی؟؟

خیرات برا کسی ک شهید شده نکن

حداقل نذر کن ب حاجتت رسیدی ب فقرا ی چیزی بدی

آرزو دارم همه عاشقا به هم برسن و خوشبخت بشن  و بیزحمت به نیت حاجتی ک دارم یه صلوات بفرستید برام...❤😪
خدا رو ول کردی متوسل ب بنده خدا شدی؟؟ خیرات برا کسی ک شهید شده نکن حداقل نذر کن ب حاجتت رسیدی ب فق ...

شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی میگیرند......

این ترجمه آیه قرآنه.... چرا فک میکنی خیرات برای شهدا اشتباهه؟؟؟؟ شهدا اجازه واسطه گری وشفاعت دارن پیش خدا

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....
2714
خدا رو ول کردی متوسل ب بنده خدا شدی؟؟ خیرات برا کسی ک شهید شده نکن حداقل نذر کن ب حاجتت رسیدی ب فق ...

شهدا مقامشون پیش خدا خیلی بیشتر ازمنه؛ متوسل شدم یعنی واسطه قرارشون دادم چون پیش خدا عزیزند شهدا زنده اند _معمولا ادم برای کسی که از دنیا رفته خیرات میکنه منم برای شهید خیرات کردم فکر نمیکنم کار بدی بوده باشه

2706