2726
عنوان

رابطه با خانواده بعد ازدواج

314 بازدید | 8 پست

بچه ها من یه مدته حس میکنم رفتار خانوادم بعد ازدواج ممکنه برای زندگیم مشکل ساز بشه

الان عقدیم

دارم به این فکر میکنم رابطمو با خانوادم چجوری هندل کنم

میخوام تقریبا کمرنگش کنم

اونایی که تجربه دارن بگن چه میشه کرد

مگه رفتار خانوادت چجوریه؟

ناراحت کننده ست

بی ملاحظه هستن تو حرف زدن و رفتار

با خواهرمم که مجرده مشکل دارم کلا

مدام جلوی شوهرم بی احترامی و بی ادبی میکنه یا تیکه میندازه یا نمیاد سلام کنه

در کل جالب نیست رفتارشون و میفهمم که همسرم دلخور میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ناراحت کننده ست بی ملاحظه هستن تو حرف زدن و رفتار با خواهرمم که مجرده مشکل دارم کلا مدام جلوی شوه ...

باهاشون صحبت کن اگه حل نشد بعد عروسی رابطه باهاشون محدود کن تا حرمت ها پابرجا بمونه

باهاشون صحبت کن اگه حل نشد بعد عروسی رابطه باهاشون محدود کن تا حرمت ها پابرجا بمونه

خیلی از چشمم افتادن

اصلا توقع نداشتم اینجوریشو ازشون

دلمم نمیخواد اول زندگی کدورت پیش بیاد و سردی

ولی چاره نیست

مرسی عزیز

حالا من برادرم اینجوریه ۲۶ سالشه بیکار ...نشسته مادر پدرمو علیه من پر میکنه...از من به همه بد میگه.م ...

خیلی دردناکه

خیییلیییی

من تحمل میکردم قبلا

اما الان میبینم واقعا میتونه باعث اختلاف بشه

تصمیم گرفتم دیگه قطع رابطه کنم تا حدودی

اصلا دلم نمیخواست ولی مجبورم کردن

خیلی از چشمم افتادن اصلا توقع نداشتم اینجوریشو ازشون دلمم نمیخواد اول زندگی کدورت پیش بیاد و سردی ...

عزیرم  درسته پدر و مادرت خیلی زحمتتو کشیدن ولی از این به بعد نفر اول زندگیت شوهرته و به خاطر زندگیت باید ار خیلی چیزا بگذری.

خوشبخت شین😘

خیلی دردناکه خیییلیییی من تحمل میکردم قبلا اما الان میبینم واقعا میتونه باعث اختلاف بشه تصمیم گر ...

چجوری میخوای قطع رابطه کنی..ببین من چیزایی گذشته بهم بگم شاخ در میاری...خیلی ب قطع رابطه فکر کردم.ولی برادرم خیلی گستاخه ..از زندگیش خیر نمیبینه اینو مطمئنم

تویی ک این نوشته رو میخونی یه صلوات بفرس😊