2733
2734
عنوان

سرکوفت

222 بازدید | 19 پست

من چند سال بچه دار نشدم به خاطر یه سری مشکلات جسمی که داشتم ولی خداروشکر الان پسرم ۶ماهشه 

حالا عصر رفتیم بیرون  با مامانم به شوهرم‌گفتم‌ زنگ بزن مامانتیناام بیان بعدا نشنون دلخور شن ...

گفت خودت زنگ بزن 

به مادر شوهرم گفتم بیایم دتبالتون رفتیم دیدیم  خواهر شوهرم و شوهرش و بچشم  اونجان  باهم رفتیم پارک 

مامانم‌ به خواهر شوهرم‌گفت  کی هم بازی میاری برای دخترت 

مادر شوهرم گفت پسر منکه چند سال حسرت به دل اولیش بود چقدر بچم خرج کرد برای بچه  دیگه دومیش بماندددددد

چرا اتقدر سرکوفت میزنن اخه 

حالا که خداروشکر بچم سالم و سلامت به دنیا اومد 

چ لذتی داره سرکوفت اخه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
مامانم به منظور نپرسید به خدا 

اصولا پرسیدن این سوال اشتباهه و ما عادت کردیم همیشه از این سوالا بپرسیم. تو چه میدونی شاید خواهر شوهرت مشکلی برا اوردن دومی داره که باعث این عکس العمل تند شده.و هزار شاید دیگه.

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
باید یکی می‌گفت  مگه از تو سوال کردیم پیرزن؟

هر کسی حرف بزنه اون باید جواب بده جواب نده میمیره 

یه بار یه بحثی بود اصلا ربطی به بچه دار شدن من نداشت یهو گفت پسرم اندازه هزینه یه عروسی خرج کرد  تا بچه داشته باشه 

اصولا پرسیدن این سوال اشتباهه و ما عادت کردیم همیشه از این سوالا بپرسیم. تو چه میدونی شاید خواهر شوه ...

دقیقا من مدتی مشکل نازایی داشتم عالم و آدم بهم میگفتن بچه بیار چرا نمیاری و همم از روی خیر خواهی و شاید گاهی بخاطر یه حرفی بزنن سکوت بشکنه ولی هیچکی نمیدونس با این حرفاش چی به سرم میاره هیچکس حدسم نمیزد ما همچین مشکلی داریم

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2706