2733
2734
عنوان

درددل

929 بازدید | 95 پست

بچه بودم میرفتم بابچه هابازی کنم بازی نمیکردندچون بچه طلاق بدم مادراشون میگفتندبااین بازی نکنیدبچه طلاقه میومدم به مادرم میگفتم میگفت عیبی نداره بزرگ میشی یادت میره

رفتم مدرسه پول نداشتم چیزی بخرم همه چیزمیخریدندمیخوردم بازاومدم گفتم به مادرم 

گفت بزرگ میشی یادت میره

بعدمدرسه هایاتابسونامیرفتم سرکاربعدش که میخاستندپول بدندیانمیدادندیاکم میدادند

بازگفتم گفت بزرگ میشی یادت میره 

همه بچه هادوچرخه داشتندمن نداشتم 

گفت یادت میره بزرگ که میشی

مادرم ازدواج کردرفت گفتم مامان تنهاشدم

گفت بزرگ میشی یادت میره

یه جارفتم سرکاربیخودی بهم تهمت زدنداخراجم کردندپولمم ندادندباسرکارگرگفتم گفت طوری نیست انشالا یه کاربهترگیرت میادجبران میشه

تازشم توسنی نداری بزرگ میشی یادت میره 

خودکشی کردم توبیمارستان بهم گفتندچراخودکشی کردی گفتم ازخوشی زیادی بوده گفت عیب نداره خدادوست داشت که نمردی میخادبیشترخوشی ببینی 

خدایاکی بزرگ میشم یادم بره نمیخام نمیخام 

دیگه بستمه راضیم

انچه ازسرگذشت شد سرگذشت!!!!!!!!

ان شالله بحق چهارده معصوم خدا دلتو شاد کنه برات صلوات میفرستم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بمیرم  من نمیگم یادت می ره اما ارزو میکنم‌یه روز خدا به جای سختیایی ک کشیدی انقد برات با خوشی جبران کنه ک دیگه به این روزا فک نکنی 😢😔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2731
از درگاه خدا ناامید نباش اینهمه سختی کشیدی و صبر کردی  مطمئن باش خدا جوابشو بهت میده

خوب شمام میگفتی بزرگ میشی یادت میره 

دیگه براکسی مهم نیستم فایده ی این زندگی چیه

خوب شمام میگفتی بزرگ میشی یادت میره  دیگه براکسی مهم نیستم فایده ی این زندگی چیه

چرا مهم نباشی ؟

تو بنده ی عزیز خدایی

اینهمه تو زندگیت سختی کشیدی 

فک کردی خدا حواسش نیس؟

I would love to be kind to me, i saw with all kindness

بازم دوسال عمرم راحت بودم به کسی برنخوره

یه سگ داشتم بااون همه جامیرفتم دوستم بود

دوسش داشتم دوسم داشت یه بارنشدمن این حیوونی راببندم تا اونم تنهام گذاشت انقدرعصبی بودم تازه یادم افتادفرداسه ساله که مرده ای خدا

2738
بازم دوسال عمرم راحت بودم به کسی برنخوره یه سگ داشتم بااون همه جامیرفتم دوستم بود دوسش داشتم دوسم ...

یعنی تو تا این سن هیچ دوستی نداشتی ؟

I would love to be kind to me, i saw with all kindness
چرا مهم نباشی ؟ تو بنده ی عزیز خدایی اینهمه تو زندگیت سختی کشیدی  فک کردی خدا حواسش نیس؟

چراحواسش هستاکاری نمیکنه بس نیست ۲۶سال بس نیست مگه من صبرایوب دارم خستم خسته 

انقدرگریه میکنم زیرچشم رفت توچیکارکنم اگه نکنم

میرم یه کاردیگه میکنم

یعنی تو تا این سن هیچ دوستی نداشتی ؟

چراخیلی دوست دارم ازکدوماشون برات بگم خوبه

کسی که ازبچگی باهاش بازی نمیکردندبه نظرت 

دوست درست حسابی داره چراهمشون یاخلاف میکنند یازندانندیافراری اوناشونم که سالمندمیرند

براخودشون باعشقشون میتابنددیگه اخه منامیخاند

چیکاربه خدابرای تک به تکشون کارانجام دادم یکمم کم نزاشتم اماهرکی بدبودیانامردی میکردالانم دورش شلوغه همینه قانون طبیعته

آخ من نباشم که داداش اینجور دلش گرفته

اره ابجی دوباره پنج شنبه جمعه شددوباره دارم چل میشم م به خاطراون به خاطرهمه چی اخه چراچراچرا

2706