2733
2739
عنوان

خودآزاری!

583 بازدید | 19 پست

به نظرم بدترین درد همینه اینکه خودتو آزار بدی!اانگاری یک چیز مغزمو میخوره چه‌دردیهه اینکه از وجود خودت ناراحت باشی..مدت هاست‌که از خودم بیزارم‌به خاطر دروغایی که به خودم گفتم به خاطر سادگیام!من دختری بودم که خیلیا میخواستن مثل من بشن میخواستم دنیارو تغییر بدم حالا کسیم که حتی نمیتونه خودشو عوض کنه اول بدختی از وارد شدن آدمای غیرقابل اعتماد به زندگیم‌بود بعد خانوادم که هیچوقت با وجود تحصیلاتشون شرایطمو درک نکردن بعدشم که کنکور..من شکست خوردم...

سن؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بسی جوان هستی واسه این حرفاااااا

چه خبره کی وقت کردی بزرگ شی 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

10 سال دیگ مشکلات الانت برات ارزشی ندارن پس بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگار چون شکر اید

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2738

عزیز دلم 18 سالته بابا، چه دروغی به خودت گفتی؟؟ کنکور چیه مگه؟ جوری گفتی شکست فکر کردم چی شده، جانم با این فکرا فقط حاله خودتو بدتر میکنی. انقد انرژی منفی نده به خودت

تو منی یا من توام 😔😔😔

منم با فکر کردن ب افراد بی لیاقت خودآزاری میکنم 

چن وقته تیک عصبی گرفتم قلب درد گرفتم اون دنیا باید جواب بدنمو بدم فک کنم 😞😢

همسرم دلیل من است. 💜🌱

و اینم در نظر داشته باش کنکور دانشگاه همه چییییز نیست به عینه میبینم اطرافیانمو با اینکه تحصیلات عالی دارن ولی خوشبخت نیستن

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2706