1676
1605
عنوان

جرعت حقیقت..............

8862 بازدید | 985 پست

سلام بچه ها  

خوبین ؟چه خبر؟چیکارا می کنید؟  

من که زیاد خوب نیستم .........هی    

بی خیال.....

بچه ها بیاید بازی  کنیم جرعت حقیقت سوالای خوب خوب بپرسید    

هر کسی سوالشو مطرح کن همه جواب بدن  

دوستاتونم تگ کنید مرسی    

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........

جرعتیا بیاین جلو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660
1665
جرعت اینجا نمیشه انجام داد خیلیا اینجا از عکس ها سو استفاده می کنن

خب همش همون حقیقت

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........

الان چکا  کنیم ینی

به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده (تو اون روزا)       (تنها تاپیکم صفحه ۳  )       شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام    🐎🐎🐎🐎🐎 پیتیکوووووووحححححههههه😍

بدترین کاری که کردید همه جواب بدن

1645