1464
1411
عنوان

جرعت حقیقت..............

8816 بازدید | 985 پست

سلام بچه ها  

خوبین ؟چه خبر؟چیکارا می کنید؟  

من که زیاد خوب نیستم .........هی    

بی خیال.....

بچه ها بیاید بازی  کنیم جرعت حقیقت سوالای خوب خوب بپرسید    

هر کسی سوالشو مطرح کن همه جواب بدن  

دوستاتونم تگ کنید مرسی    

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........

جرعتیا بیاین جلو

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
1449
جرعت اینجا نمیشه انجام داد خیلیا اینجا از عکس ها سو استفاده می کنن

خب همش همون حقیقت

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1474

بدترین کاری که کردید همه جواب بدن

1331