1711
1714
عنوان

جرعت حقیقت..............

8899 بازدید | 985 پست

سلام بچه ها  

خوبین ؟چه خبر؟چیکارا می کنید؟  

من که زیاد خوب نیستم .........هی    

بی خیال.....

بچه ها بیاید بازی  کنیم جرعت حقیقت سوالای خوب خوب بپرسید    

هر کسی سوالشو مطرح کن همه جواب بدن  

دوستاتونم تگ کنید مرسی    

جرعتیا بیاین جلو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1713
1710
1709

الان چکا  کنیم ینی

هر لحظه ممکنه لغو کاربری بزنم اگه ندیدمتون خداحافظ  🔫🐴🐴 خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد   کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره  به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام              پیتیکووووحححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
سوال:آخرین کتابی که خوندی کی بود اسمش هم چی بود؟

فیزیک 😂

سیگار های بهمنش را دوست دارم... بوی بد پیراهنش را دوست دارم... گفتند دیوانه شنیدی زن گرفته؟... دیوانه‌ ام حتی زنش را دوست دارم...
1712