1676
1605
عنوان

جرعت حقیقت..............

8891 بازدید | 985 پست

سلام بچه ها  

خوبین ؟چه خبر؟چیکارا می کنید؟  

من که زیاد خوب نیستم .........هی    

بی خیال.....

بچه ها بیاید بازی  کنیم جرعت حقیقت سوالای خوب خوب بپرسید    

هر کسی سوالشو مطرح کن همه جواب بدن  

دوستاتونم تگ کنید مرسی    

آدمک آخر دنیاست بخند......آدمک مرگ همینجاست بخند........دستخطی که تو را عاشق کرد.......شوخیه کاغذی ماست بخند......آدمک خر نشوی گریه کنی.......کل دنیا سراب است بخند.....آن خدایی که بزرگش خواندی........به خدا مثل تو تنهاست بخند:)

جرعتیا بیاین جلو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677
1668
جرعت اینجا نمیشه انجام داد خیلیا اینجا از عکس ها سو استفاده می کنن

خب همش همون حقیقت

آدمک آخر دنیاست بخند......آدمک مرگ همینجاست بخند........دستخطی که تو را عاشق کرد.......شوخیه کاغذی ماست بخند......آدمک خر نشوی گریه کنی.......کل دنیا سراب است بخند.....آن خدایی که بزرگش خواندی........به خدا مثل تو تنهاست بخند:)

الان چکا  کنیم ینی

خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد😒😒😒  کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره😒😒😒 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام              پیتیکووووحححححههههه😍🐎🐎🐎 

بدترین کاری که کردید همه جواب بدن

1645