1662
1605
عنوان

جرعت حقیقت..............

| مشاهده متن کامل بحث + 8862 بازدید | 985 پست
عسل بلا الان میام تموم‌نشه ها😘💕😘

نه بابا تازه شروع شده برو      

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

بدترین کاری که کردید همه جواب بدن

وای اصن نمتونم بگم

بای فور اور🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

خب خب پیتیکو هم بدستور نی نی یار ممنوع شد😒😒😒  کم کم دیگه باید جمع کنم برم دیگه فایده نداره😒😒😒 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده    (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام              پیتیکووووحححححههههه😍🐎🐎🐎 
1522
وای اصن نمتونم بگم بای فور اور🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

من کجا باران کجا؟........و راه بی پایان کجا...؟.......آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا........هرچه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طرق عشق بازان مشکل آسان کجا........
1665
بدترین کاری که کردید همه جواب بدن

تازه گواهینامه گرفته بودم ماشین بابام رو برداشتم با دوس‌پسرم رفتم بیرون ۱۲ سال پیش این جرم بزرگی بود😂

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود

در حال حاضر از کی خوشتون میاد؟

همه جواب بدن

1645