2737
2734
عنوان

فیلم گرگ بازی رو کی دیده

1880 بازدید | 10 پست

قضیش چیه من هی تیکه تیکه دیدم کار داشتم زیاد سر در نمیارم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
من دیدم

یع مختصر توضیح میدی لطفا

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یع مختصر توضیح میدی لطفا

والا من خیلی وقت پیش دیدم دقیق یادم نیست

ولی کلش اینه که ای گروه ای بازی می کنن متشکل از چند نفر هر هفته فکر کنم اخر هفته ها حالا یک زن و شوهر به این گروه اضافه میشن بازی ساده نیست

توی ای ساختمون قدیمی که مال مادربزرگ یکیشون هست بازی می کنن اون شب برق های ساختمون میره و اونا نمیدونن که چیکار کنن چه جوری ادامه بازی رو انجام بدن

بقیه اش هم بگم؟

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2731
والا من خیلی وقت پیش دیدم دقیق یادم نیست ولی کلش اینه که ای گروه ای بازی می کنن متشکل از چند نفر هر ...

میگم مفهوم فیلمه چیع ؟

2738

چرت محض بود خدایی

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃