2733
2734
عنوان

دخترم اصلا اشتها نداره

1531 بازدید | 41 پست

۱۱ماهشه وزنش ۷۴۰۰.دیگه خسته شدم از بس غذا درست میکنم و نمیخوره. زینک سولفات دادم مولتی ویتامین میدم. هیچی اثر نداره. تورو خدا یه راهی بزارین جلو پام..  

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش بازی بازی کن تا بخوره من ابجیم بچش اول  نمیخورد غذا ولی قلقلکش میداد میخندوندش تا دهنتو باز می‌کرد قاشقو می‌کرد توی دهنش الان ده ماهشه همه چی میخوره عادت کرده سفره که پهن میشه اولین نفری که وسط سفرس اونه وقتبم که خوابه تا سفره پهن میشه بیدار میشه 😂خیلی شکموی 😋😍😍😍😍😍خوشگل خالشه دیگه 

میشه برای بر آورده شدن آرزوم دعا کنین 🥀
2728
اخه وزنس خیلی کمه خیلی

سعی نکن چاقش کنی چون فردا به شرش گیر میکنی  الان بچه ابجیم میبرش بهداشت میگه اضافه وزن داره 🤨فرض کن بزرگ بشه میشه گامبو

باهاش بازی بازی کن تا بخوره من ابجیم بچش اول  نمیخورد غذا ولی قلقلکش میداد میخندوندش تا دهنتو ب ...

ای جونم خدا حفظش کنه براتون. دختر من قبلا خیلی دوست داشت غذا ولی خب هرچی که نمیتونست بخوره فقط غذای خودشو میدادیم ولی دیگه چند ماهه که هیچی نمیخوره‌. میدونی با بازی غذا میزارم دهنظ میریزشون بیرون

ای جونم خدا حفظش کنه براتون. دختر من قبلا خیلی دوست داشت غذا ولی خب هرچی که نمیتونست بخوره فقط غذای ...

بهش شربت خاکشیرو  الو بخارا بده اشتهاش باز میشه من ابجیم میگرفت الو هارو از دوروز قبل خیس می‌کرد خاکشیرم  بهش اظافه می‌کرد با یکمی شکر روز بعد سافشون می‌کرد میریخت  تو شیشه ش میداد میخورد 

2738
سعی نکن چاقش کنی چون فردا به شرش گیر میکنی  الان بچه ابجیم میبرش بهداشت میگه اضافه وزن داره 🤨ف ...

چند ماه پیش افتاد تو نمودار رشدش یه خط پایین الان داره میره یه خط پایین تر. 

بهش شربت خاکشیرو  الو بخارا بده اشتهاش باز میشه من ابجیم میگرفت الو هارو از دوروز قبل خیس ...

جدی؟ الو بخارا؟ شکمش روون نمیشه اخه همینجوری زیاده..میخوام گیاهی یه چی بدمش دیگه خسته سدم از بس بردم دکتر و دارو شیمیایی دادمش

جدی؟ الو بخارا؟ شکمش روون نمیشه اخه همینجوری زیاده..میخوام گیاهی یه چی بدمش دیگه خسته سدم از بس بردم ...

اره نه بچه ابجیم که شکمش رون نمیشه حالا هر بچه ای یک جوریم سیستم بدنش اگه دیدی روون شد بهش موز سیب سبز میکس کن بده بخوره 

باشه میپرسم جوابشو بهت میگم خودتم میتونی توی اینترنت سرچ کنی 

خیلی سرچ کردم . نتیجه نداده. البته هنوز عرق یونجه رو امتحان نکردم

اره نه بچه ابجیم که شکمش رون نمیشه حالا هر بچه ای یک جوریم سیستم بدنش اگه دیدی روون شد بهش موز سیب س ...

نمیخوره عزیزم. خیلی داغونم میکنه. 

2706