2733
2734

سه چهار ساعته .... میگن اولین ادرارش سخته چکار کنم؟ اول باید پانسمانشو باز کنم یا خودش باز میشه؟ چ راهکاری دارین ک زودتر خوب بشه ؟ پسرم سه سالشه . 

دکتر گفته نباید تا سه روز بهش آب برسه اخه چجوری ؟؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میخوام پسرم دنیااومد فوری ختنه کنم ،تاچند روز بعد بدنیااومدنش نمیشه ختنه کرد ممنون میشم جواب بدی ...

عزیزم من ده روزش بود بردم وخداروشکر زودم خوب شد

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
منم میخوام پسرم دنیااومد فوری ختنه کنم ،تاچند روز بعد بدنیااومدنش نمیشه ختنه کرد ممنون میشم جواب بدی ...

اگه زردی داشت بذار زردیش خوب بشه بعد اگه نداشت بذار نافش بیوفته بعد ۲ هفتگی خیلی خوبه .من پسرمو  ۳۰روزگی کردم تا  اون موقع زردیش طول کشید

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍

از بدو تولد تو بیمارستانم میشه ولی اگه صبر کنی تا ۴۰ روزگیش عالی میشه

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2738

من دقیقا یک ماهگی بردم...بازم با خودم میگفتم کاش زودتر برده بودم کمتر اذیت میشد..چجور تا الان ختنه اش نکرده بودین؟

ولی بهترین روش و انتخاب کردی..منم سنتی ختنه کردم..تا یه هفته خوب خوب شد..قطره استامینوفنش یادت نره سر ساعت و به اندازه بده تا دردش نگیره...در آخر مبارکش باشه

لطفا واسه سلامتی خانواده ام یه صلوات مهمونم کن❤
2706