2733
2734

یه چنین چیزی من میخوام.‌میشه راهنمایی کنین چ مدل باید بدم بدوزن 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

كيمونو

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیمونو قشنگتره.اگر تپل نیستی بهتره

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2731
کیمونو قشنگتره.اگر تپل نیستی بهتره

ن واسه دوران بارداری میخوام بدوزم ‌

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

سلام....دوستان من خیاط هستم...الگو های سایز یندی استفاده میکنم...بدون پرو در میاد....خیلی عالیه...

تو کانالم مدلای قشنگی میزارم....اموزش مجازی هم میدم...تو عکسم در مورد دوره ها گفتم....اینم کانالم...

@khayatiilili