2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک پری هام ۴ روزست به حموم زیاد برخورد نمیکنم اگرم برم دوش میگیرم میام سریع 

منم چهارروزم.اگه برم حموم هم شدید میشه هم دردم دوباره شروع میشه مثل روز اول😶😶

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌

من که ۲ روز اول رو درد دارم اصلا نمیتونم فقط از روز سوم به بعد میرم 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2731
دقیقا منم هرروز میرم . یه جورایی چندشم میشه .

دقیقا😑👌

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
منم چهارروزم.اگه برم حموم هم شدید میشه هم دردم دوباره شروع میشه مثل روز اول😶😶

اوهوم 😋😋😊

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
من تا روز پنجم صبر میکنم ولی بنظرم هر چقدم زعایت کنیم فایده نداره ژنمون بده ک پلیکیستیک هستیم با هی ...

من رعایت نمیکنم  میرم روز دوم گفتم ببینم ایا کسی بوده رعایت کرده باشه پلی کیستیکش خوب شده باشه

آره خیلی مضر  فقط برو یه دوش سر پایی بگیر ک بدنت تمیز بشه از روز سوم به بعد

چه قدر بی سواد. آخه شستن روی پوست بدن، چه ربطی به پریود و داخل رحم داره؟ مگه دوش و شلنگ رو می کنی اون تو آخه؟ خانوما برید حموم که بو نگیرین اون مدت، آبروی هر چی زنه شما ها می برین

2738
چه قدر بی سواد. آخه شستن روی پوست بدن، چه ربطی به پریود و داخل رحم داره؟ مگه دوش و شلنگ رو می کنی او ...

مگه من بهتون توهین کردم یا بی ادبی کردم 

آدم بدنش بو گند بده بهتر اینه مغزش آکبند باشه بو گند بده 

آب سرد هست بخاطر همین بده حتی میگن ظرف ک میخواین بشورین نذارید لباستون خیس بشه  چون سردی رحم و تنبلی میاره یکم سوادت و عزیزم ببر بالا ن اینکه فرهنگ  نداشتت رو   روی بقیه بیاری بالا 

اینها رو پزشک ها میگن جای اینها هر چهار ساعت یکبار عوض کنید شورت و نوارو لباستون هم تعویض کنید هیچ وقت بو نمی‌گیرید 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
مگه من بهتون توهین کردم یا بی ادبی کردم  آدم بدنش بو گند بده بهتر اینه مغزش آکبند باشه بو گند ...

هیچ پزشک بی سوادی این حرفو نمی زنه. اگه نمی دونستی بدون که آب حمامو می شه تنظیم کرد و گرم کرد؟ شورتو عوض کنی زیر بغلتو چه کنی؟ موهاتو چه کنی؟ بیچاره دورووری های شما. یک هفته حموم نمی ری؟ تو رو خدا سوار مترو اتوبوس نشو.

هیچ پزشک بی سوادی این حرفو نمی زنه. اگه نمی دونستی بدون که آب حمامو می شه تنظیم کرد و گرم کرد؟ شورتو ...

یک هفته!!!! شما مشکل بینایی هم ک داری 😁یه سر به پزشک مراجعه کن عزیزم  ببین نمره چشمت چند هست 

طبیعت اب رو من میگم 😂😂😂خوب ک گفتی وگرنه نمیدونستم حموم شیر آب گرم هم داره! 

زیر بغل و آدم باید از مام استفاده کنه یا حتی میتونی دستمال مرطوب بکشه اصلا تاریخ پریودیش دستشه روز قبلش بره بزنه ک اینطوری خیلی بهتر میشه  موها و هم جدا میشه شست مشکل اون ناحیه هست    میتونستی جور دیگه هم بگی ولی واقعا نشون دادی بی سواد واقعی کی هست یکم رو فرهنگ و ادبیات کار کنی بد نیست 

یک هفته!!!! شما مشکل بینایی هم ک داری 😁یه سر به پزشک مراجعه کن عزیزم  ببین نمره چشمت چند هست&n ...

از دست شماهاس ما نمی تونیم پامونو تو مترو و اتوبوس بذاریم. بعد طبیعت آب سرده یعنی چی؟ اون مدت یعنی شما دسشویی هم می ری طهارت نمی گیری؟ اگه می گیری که آب دقیقا تماس داره با اون نواحی، یعنی شستن کل بدن چه فرفی داره؟ والله ما بعد هر بار رسشویی رفتن خودمونو می شوریم! 

از دست شماهاس ما نمی تونیم پامونو تو مترو و اتوبوس بذاریم. بعد طبیعت آب سرده یعنی چی؟ اون مدت یعنی ش ...

شما جای این کارا رو ادبت کار کن  باهات دشمنی ک نداشتم