1363
1389

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

من ک پری هام ۴ روزست به حموم زیاد برخورد نمیکنم اگرم برم دوش میگیرم میام سریع 

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
1401

میدونم زیاد نباید بری ولی من هرروز میرم 😑😑

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من تا روز پنجم صبر میکنم

ولی بنظرم هر چقدم زعایت کنیم فایده نداره ژنمون بده ک پلیکیستیک هستیم با هیچی هم خوب نمیشه

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی همسرم پُشتِ منه....دنیا توی مُشتِ منه...
1376

من روز اول بخاطر درد شکم میرم اروم میشم(5دقیقه دوش گرم میگیرمو شکممو ماساژ میدم)میتم بیرون..بعد از روز 3-4میرم حموم

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی خودم ونی نی تودلیم یه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜بگیدمنم براتون بفرستم 💜💚💜💚💜💚💜

عزیزم یه دوش ۱۰ دقیقه‌ای در حد یه لیف زدن و شامپو کردن موهات هیچ مشکلی پیش نمیاره 

من خودم تابستون یک‌روز درمیان دوش میگیرم و هر شب قبل از خواب با کلاه موهامو میپوشونم و در حد سه دقیقه لیف میزنم

بی تو عباس رقیه رفت بر اسیری‌اش/ ضربه‌هایی بخورد بر دندان‌های شیری‌اش/ خیزران و سر زینب، سجاد و مریضی‌اش/ شام و رقاصه‌و تشت و صحبت کنیزی‌اش/عباس تا تو رفتی دشمنت نیرو گرفت/ یار زینب دست بر زانو گرفت/تا تو رفتی دست دشمن باز شد/ پای گلچین هم به گلشن باز شد/ تا تو رفتی چشم دشمن شور شد/ گفت سوغاتی ما هم جور شد/ عباس تا تو بودی خیمه‌ها آرام بود/ دشمنت در کربلا ناکام بود/ تا تو رفتی دشمنت شاداب شد/ تا تو رفتی تازیانه باب شد/ عباستا تو رفتی حرمله تحریک شد/ وقت ذبح کودکان نزدیک شد/ عباستا تو رفتی شاه دین بیچاره شد/ مادر اصغر دگر آواره شد/ تا تو رفتی عباس، حرمت زینب شکست/ خاک روی معجر زینب نشست/ تا تو رفتی خیمه بد اقبال شد/ دلبر تو راهی گودال شد/ تا تو رفتی ناله زد هل من معین/ خورد با صورت غریبانه زمین/ ناکسی چکمه به پا خنجر به دست/ آمد و برسینه‌ی مولا نشست/ تا تو رفتی پیرمرد هم شیر شد/ چون عصایش دست او شمشیر شد/ تا تو رفتی گوشها پاره شدند/ دختران بی‌کس و آواره شدند/ تا تو رفتی معجران غارت شدند/ کوفیان همه بی‌غیرت شدند/ تا تو رفتی کوچه سنگ باران شد/ سر به روی نیزه‌ها مهمان شد...               عباس           کوفیان چه شورو هیزند و همه بی‌چشم‌رو/ زینبت را ببرند بازارو کوچه، کو به کو......                       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه      شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله
1387

من کلا ی روز درمیون میرم،شنیدم بده ولی نمیشه😐

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
من ک پری هام ۴ روزست به حموم زیاد برخورد نمیکنم اگرم برم دوش میگیرم میام سریع 

منم چهارروزم.اگه برم حموم هم شدید میشه هم دردم دوباره شروع میشه مثل روز اول😶😶

سر و سامانِ منِ بی سر و سامان شده ای...عشقم اربابم❤

من که ۲ روز اول رو درد دارم اصلا نمیتونم فقط از روز سوم به بعد میرم 

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
دقیقا منم هرروز میرم . یه جورایی چندشم میشه .

دقیقا😑👌

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
1331